Rozwój przez szkolenia

Wszystko, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
pepe93
Posty: 9
Rejestracja: 01 cze 2019, 15:47

Rozwój przez szkolenia

Post autor: pepe93 »

Czy uważacie, że uczęszczanie na różnego rodzaju szkolenia i kursy w branży to dobry pomysł? Mój mąż jest dentystą i zastanawia się właśnie nad szkoleniami u http://szkolenia-dla-dentystow.pl/. Co ciekawe, są one dofinansowywane z unijnych funduszy.
Awatar użytkownika
TeGie
Posty: 5
Rejestracja: 06 cze 2019, 10:19

Re: Rozwój przez szkolenia

Post autor: TeGie »

Według mnie nie ma tu jednego wyjścia. Trzeba przemyśleć też inne opcje.
Ostamy się, choćby na jednej nodze, a w najgorszym razie przetrwamy na klęczkach.
Viki
Posty: 302
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:30

Re: Rozwój przez szkolenia

Post autor: Viki »

Ja osobiście uważam, że udział w różnego rodzaju kursach i szkoleniach jest bardzo ważny i nie można o tym zapominać. Bardzo ciekawą ofertę ma firma szkoleniowa Kar Group. Z tego, co widziałam na stronie http://kar-group.elk.pl/oferta/, to jest u nich aż kilkadziesiąt różnych kursów i szkoleń do wyboru, więc jestem przekonana, że każdy znajdzie coś dla siebie ;) Polecam :)
Awatar użytkownika
owsiana
Posty: 5
Rejestracja: 29 cze 2019, 16:25

Re: Rozwój przez szkolenia

Post autor: owsiana »

Moim zdaniem szkolenia i kursy to świetna sprawa i jeśli tylko masz możliwości to powinnaś korzystać. Ja trafiłam wczoraj na szkolenia z medycyny estetycznej na http://pimik.pl/ i chcę się zapisać w najbliższym czasie. Zawsze chciałam mieć własny salon kosmetyczny i postanowiłam w końcu spełnić to marzenie.
Awatar użytkownika
h71
Posty: 3
Rejestracja: 30 cze 2019, 21:33

Re: Rozwój przez szkolenia

Post autor: h71 »

Ciekawe i przede wszystkim profesjonalne szkolenia z zakresu hipnoterapii prowadzi Towarzystwo Hipnozy Terapeutycznej i Badań nad Hipnozą . Jest to na pewno dobre rozwiązanie dla psychologów, ale nie tylko. Tutaj http://www.hipnoza.org.pl/szkolenia/i-s ... y-hipnozy/ znajdziecie szczegóły.
Awatar użytkownika
deymos
Posty: 3
Rejestracja: 04 lip 2019, 13:38

Re: Rozwój przez szkolenia

Post autor: deymos »

Jak najbardziej podzielam Wasze opinie. Są one w zupełności trafne.
Kocham – powtarzam, smakując to słowo. Łatwe do wypowiedzenia, jeśli już raz się to zrobi. Krótkie. Pełne znaczeń. Jak delikatne westchnienie.
Awatar użytkownika
wiemzewiesz
Posty: 166
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:45

Re: Rozwój przez szkolenia

Post autor: wiemzewiesz »

Oczywiście, że warto. Fakt posiadania pracy nie oznacza, że powinniśmy osiąść na laurach. Jeśli nie wymaga od nas tego pracodawca, zróbmy to dla siebie, dla własnego rozwoju. Nie wyobrażam sobie, by zarządzając na przykład szkołą, nie szkolić się : https://www.altkomakademia.pl/kategorie-szkolen/ tym bardziej, że w księgowości są często jakieś zmiany. Rozwija się, choć czasem myślę, że nie wszystko idzie w odpowiednim kierunku. Tym niemniej, brak wiedzy w tym temacie spowodowałby nieodwracalne straty w przychodach. Zatem nie tylko lekarz i prawnik muszą być na bieżąco z informacjami dotyczącymi ich pracy.
Awatar użytkownika
goska
Posty: 36
Rejestracja: 04 lip 2019, 23:05

Re: Rozwój przez szkolenia

Post autor: goska »

Bardzo dużo informacji na temat rozwoju osobistego, pracy, biznesu, finansów itd znajdziesz na https://netinvest.com.pl/ Koniecznie zapoznaj się z dostępnymi artykułami. Na pewno pomogą ci w podjęciu decyzji związanych z twoim rozwojem.
Awatar użytkownika
sloneczna
Posty: 23
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:48

Re: Rozwój przez szkolenia

Post autor: sloneczna »

Zawsze można być w czymś lepszym według mnie, dlatego też warto stawiać na szkolenia:) Macie już może coś wybranego? Ja pracuje w restauracji i wiąże właśnie przyszłość z tą branżą. Znalazłam szkolenia manager restauracji na stronie http://www.horart.com/ HorArt HoReCa Academy Poland to działająca w całej Polsce akademia prowadząca sporo różnych szkoleń dla branży gastronomicznej. Możecie oprócz szkoleń managerskich liczyć na kursy dla kelnerów, baristów, szkolenia sommelierskie.
Awatar użytkownika
Juka1
Posty: 10
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:14

Re: Rozwój przez szkolenia

Post autor: Juka1 »

Mi też się wydaje, że szkolenia to super sprawa. Moja siostra interesuje się bardzo muzyką i ostatnio zaczęła nawet tworzyć własne teksty i nagrała kilka muzycznych kawałków. Teraz myśli o zapisaniu się na szkolenie w Chce Zostać bo tam można nauczyć się nawet jak zostać producentem muzycznym a to jest jej marzenie. I wspieram ją w tym bo uważam, że marzenia trzeba spełniać
Awatar użytkownika
magnez
Posty: 23
Rejestracja: 07 sty 2020, 16:16

Re: Rozwój przez szkolenia

Post autor: magnez »

Myślę, że rozwój i szkolenia w firmie to podstawa. Jeśli ktoś się nie uczy to tak naprawdę się cofa. Myślę, że ciekawą ofertę można znaleźć tu: https://www.ccontrols.net/pl/. Można tam znaleźć szkolenia dla firm w zakresie projektowania. Trzeba przyznać, że rynek jest pełen konkurencji, ludzie próbują różnych biznesów. Dlatego aby się w tym odnaleźć bardzo ważne jest by dobrze poznać swoją branżę i się cały czas szkolić. Myślę, że to ciekawa oferta i warto się z nią zapoznać. Są tam ciekawe szkolenia które z pewnością usprawnią pracę w firmie.
Awatar użytkownika
wiemzewiesz
Posty: 166
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:45

Re: Rozwój przez szkolenia

Post autor: wiemzewiesz »

Szkolenia pracowników to zawsze doskonały pomysł. Dzięki temu mogą zwiększyć się ich kwalifikacje oraz forma benefitów może ich motywować bardziej do pracy. Wiem to, ponieważ od jakiegoś czasu nasz pracodawca zapełnił nam szkolenie : http://rabano.com.pl/ z zakresu klimatyzacji.
Awatar użytkownika
patryckrozgwiazda
Posty: 16
Rejestracja: 26 lut 2020, 10:15

Re: Rozwój przez szkolenia

Post autor: patryckrozgwiazda »

Najlepiej zainwestować i wziąć swoich pracowników na transformacje LEAN https://lean.org.pl/projekty-wdrozeniow ... acja-lean/ naprawde to pomaga, pokazuje nam mechanizmy działania w naszej firmie etc, co robimy dobrze a co nie, co powinnismy robić aby zdobyć sukces
Awatar użytkownika
mleczko90
Posty: 57
Rejestracja: 02 paź 2019, 15:48

Re: Rozwój przez szkolenia

Post autor: mleczko90 »

Szkolenia to obecnie jedna z najlepszych form na pozyskanie wiedzy z dowolnego zakresu. Aktualnie do Polski zawitał projekt integrity solutions, który działa od 50 lat i wyszkolił kilka milionów osób. Słynie ze swojej innowacyjności i nietypowych metod o których nauczają. Mysle że warto zapoznać się z ofertą - obecnie na stronie są dostepne informacje o szkoleniach sprzedażowych i menadżerskich.
https://integritysolutionspoland.pl/

seler dobry na potencje
Awatar użytkownika
juri8200
Posty: 87
Rejestracja: 17 sty 2020, 15:56

Re: Rozwój przez szkolenia

Post autor: juri8200 »

Wiecie, co mnie aktualnie interesuje? Zatrudnianie cudzoziemców i wszystkie warunki z tym związane. Czytam właśnie o tym wszystkim, no i do końca nie wiem, na co się zdecydować. Wiele informacji można znaleźć na stronie https://pracabezszefa.pl/zatrudnianie-cudzoziemcow , gdzie dokładnie opisane jest, w jaki sposób wygląda zatrudnianie obcokrajowców.
Awatar użytkownika
kana
Posty: 115
Rejestracja: 10 lut 2020, 11:33

Re: Rozwój przez szkolenia

Post autor: kana »

Nie zawsze dodatkowe szkolenia są wymagane w nowo podjęcej firmie. Często wystarczy po prostu doświadczenie. Ja pracowałam w call center sporo czasu, ale po przeczytaniu tego artykułu https://www.cludo.pl/co-mozna-robic-po- ... ll-center/ zdecydowalam się na zmianę branży.
Lóord

Re: Rozwój przez szkolenia

Post autor: Lóord »

Trzeba sie rozwijać. Ja tez postanowiłam pójść na szkolenia. A jest to m.in kurs języka rosyjskiego w szkole językowej katiusza.
Annał158

Re: Rozwój przez szkolenia

Post autor: Annał158 »

No tak szkolenia są ważne a nawet bardzo ważne. Szkolenia dają szanse aby zdobyć w łatwy sposób nowe umiejętności. Wiecie samemu jest strasznie ciężko zdobyć wiedzę. Inaczej właściwą i przydatna wiedzę praktyczna. Serio Internet jest zapchany blogami gdzie są napchane treści. Tych treści jest tyle że w pewnym monecie się już wszystko powtarza i ciężko zdobyć pogłębioną wiedzę.

chory terminalnie
Zośka

Re: Rozwój przez szkolenia

Post autor: Zośka »

Przecież o to chyba chodzi, żeby nie siedzieć w miejscu, tylko się rozwijać. Najlepiej, kiedy tak jak w moim przypadku, praca jest również pasją, wtedy do wszystkiego będzie się podchodzić z podwójną radością :) Ja wybieram się na szkolenie z metody BeBo https://www.beckenboden.com/pl/ termin pewnie znany osobom pracującym jako trener personalny, położna, czy jak w moim przypadku - fizjoterapeuta. Chodzi o prawidłowe wykonywanie treningu mięśni dna miednicy, pomocne przy problemach z nietrzymaniem moczu, naprawdę sporo osób się z tym boryka, a niestety nadal jest to temat tabu.
Adaś1235

Re: Rozwój przez szkolenia

Post autor: Adaś1235 »

Według mnie rozwijać się można właśnie poprzez różnego rodzaju szkolenia. Szukając nowych kompetencji warto mieć na uwadze coś takiego jak facylitacja. Facylitacja to takie oddziaływanie na grupę, które pomaga osiągnąć założone rezultaty w optymalnym czasie oraz zgodnie z potencjałem uczestników spotkania.
Awatar użytkownika
Gelore
Posty: 47
Rejestracja: 24 cze 2020, 18:22

Re: Rozwój przez szkolenia

Post autor: Gelore »

Najprędzej się człowiek rozwinie poprzez szkolenia, a ja jako że w zawodzie psychologa pracuję to szkolenia są dla mnie praktycznie codziennością - jak dla wszystkich osób z branży ;) Jakby ktoś szukał w niedalekim czasie kursów dla psychologów to zerknijcie sobie plan szkoleń w warszawskim Centrum CBT. Np. 27-28 marca odbędą się dwa szkolenia online (nadmierna złość oraz terapia zaburzeń psychicznych dzieci i młodzieży). Zapisy są już dostępne na ich stronie
Awatar użytkownika
sylvana
Posty: 71
Rejestracja: 26 lut 2020, 17:23

Re: Rozwój przez szkolenia

Post autor: sylvana »

A jak inaczej się rozwijać jeśli nie szkoląc się? Nie ma w ogóle możliwości by uniknąć samorozwoju, świat idzie do przodu, należy stale uczyć się nowych rzeczy. Jeśli zajmujecie stanowisko zarządzające w firmie to szkolenia dla menedżerów na pewno was zainteresują
Lipiński

Re: Rozwój przez szkolenia

Post autor: Lipiński »

Moim zdaniem szkolenia są bardzo ważne. Ja dzięki szkoleniom mam dobrze płatną pracę. Pracuję na budowie w Wielkiej Brytanii i na początku nie wiedziałem, że warto się szkolić, ale inni awansowali, a ja ciągle pracowałem jako pomocnik. Poszedłem zapytać szefa o co chodzi, a on mi wyjaśnił, że bez odpowiednich szkoleń nie da mi lepszego stanowiska. Długo się nie zastanawiałem, zgłosiłem się do firmy https://empiretrainingservices.co.uk, zrobiłem kurs na koparki i podnośniki i z certyfikatami poszedłem do szefa. Od razu była inna rozmowa. Tak więc warto dać coś od siebie, żeby potem coś dostać od życia.
Agnieśka

Re: Rozwój przez szkolenia

Post autor: Agnieśka »

Znajdą się tutaj osoby, które pracują jako stylistka brwi i rzęs? Ja od niedawna, póki co można powiedzieć, że nadal się uczę. Mam za sobą kilka kursów, ale tak naprawdę na jednym, prowadzonym przez Panią Patrycję Zielińską https://www.patrycjazielinska.pl z Warszawskiej Akademii Szkoleniowej marki Secret Lashes nauczyłam się więcej, niż na wszystkich innych pozostałych razem wziętych. Pani Patrycja jest nie tylko mistrzynią w swoim fachu, ale też rewelacyjnym instruktorem.
Korneluś17

Re: Rozwój przez szkolenia

Post autor: Korneluś17 »

Według mnie rozwój poprzez szkolenia to świetna sprawa. Na stronie https://savealife.pl/kurs-doskonalacy-r ... edycznych/ znajdziecie kurs dla ratowników medycznych, który oferuje zdobycie i utrwalenie wiedzy o zasadach współpracy z jednostkami współpracującymi z systemem ratownictwa medycznego.
treningś32

Re: Rozwój przez szkolenia

Post autor: treningś32 »

W czasie koronawirusa niestety świat treningów został zamrożony, tylko najwytrwalsi przenieśli się do internetu i w tym miejscu prowadzą swoją działalność. https://kasiafigula.com/produkt/nagrani ... sonalnego/ polecam skorzytsać ze szkoleń prowadzonych przez Panią Kasię, bo w tych czasach rozwinięcie swoich mediów społecznościowych i strony internetowej naprawdę bardzo wiele znaczy, jeśli nie istniejemy w internecie to w realnym życiu też ciężko będzie.
Piotruś90

Re: Rozwój przez szkolenia

Post autor: Piotruś90 »

Bardzo dużo osób zastanawia się czy rozwój przez szkolenia ma sens. Osobiście uważam, że szkolenia rozwijają. Wydaje mi się, że kurs doskonalący ratowników medycznych jest warty uwagi. Ten kurs uczy kształtowania poczucia odpowiedzialności za jakość wykonywanych zadań.
Sławomir

Re: Rozwój przez szkolenia

Post autor: Sławomir »

Wiele osób stara się wstąpić w szeregi policji, jednak wymaga to osiągnięcia wysokich wyników podczas testów z wiedzy, sprawnościowego oraz psychologicznego. Ze swojej strony polecam Wam materiały do nauki przygotowane na stronie https://www.rekrutacja-do-policji.pl/te ... do-policji .
Konował

Re: Rozwój przez szkolenia

Post autor: Konował »

sylvana pisze: ↑20 mar 2021, 16:57 A jak inaczej się rozwijać jeśli nie szkoląc się? Nie ma w ogóle możliwości by uniknąć samorozwoju, świat idzie do przodu, należy stale uczyć się nowych rzeczy. Jeśli zajmujecie stanowisko zarządzające w firmie to szkolenia dla menedżerów na pewno was zainteresują
Nie tylko. Każda kadra w firmie wymaga szkoleń i to na różnym poziomie. Fajne szkolenia informatyczne ma http://iknowit.com.pl/. Bardzo aktualne, co w tej branży nie jest często spotykane.
malwinaa

Re: Rozwój przez szkolenia

Post autor: malwinaa »

A czy macie doświadczenie z firmą Provoque ? Tak pytam, ponieważ szukałam teraz szkoleń najróżniejszego rodzaju z branży beauty i właśnie u nich wiele fajnych opcji znalazłam. Chociażby zainteresował mnie kurs laminacji brwi warszawa i chyba się na niego zapiszę.
fionkaa

Re: Rozwój przez szkolenia

Post autor: fionkaa »

No tak - każdy z nas powinien poszerzać swoje horyzonty i cały czas się uczyć. Ja też teraz planuję tutaj https://akademiaurody.com.pl/kursy/zawo ... smetyczny/ wyrobić sobie szkolenia kosmetyczne, ponieważ marzę, aby za jakiś czas otworzyć swój gabinet urody.
doznualnoo

Re: Rozwój przez szkolenia

Post autor: doznualnoo »

Nie mogę sie zdecydowąć na nic, co pomoże mojej córce, bo ona w pracy musi mieć odpowiednie wskazówki i działania. Niemniej jednak szkolenie z asertywnosci może jej zapewnię. Wiem, że z tym też ma nie lada dylemat.
Zośka

Re: Rozwój przez szkolenia

Post autor: Zośka »

Jeśli chcecie się rozwijać i brać udział w szkoleniach to ja zachęcam do udziału w szkoleniach https://coderslab.pl/pl/javascript-developer-react tam macie możliwość wziąć udział w szkoleniach związanych z tworzeniem i projektowaniem nowych stron internetowych. To teraz super możliwość. Sprawdźcie.

gaz zelowy obronny
dankaa

Re: Rozwój przez szkolenia

Post autor: dankaa »

Myślę, że trafnym wyborem może być skorzystanie z oferty https://www.ekofit.pl/ To profesjonalna firma, która oferuje szeroki zakres szkoleń BHP. Ich zaangażowana obsługa z pewnością zadowoli każdego klienta, a zdobyta wiedza będzie wartościowym kapitałem dla Waszej firmy.
Jankes

Re: Rozwój przez szkolenia

Post autor: Jankes »

Dla osób zainteresowanych pracą na stanowiskach kierowniczych, branża technologiczna oferuje programy szkoleniowe skoncentrowane na zarządzaniu projektami i liderowaniu zespołom. Rozwijanie tych umiejętności jest możliwe dzięki kursom i warsztatom, o których więcej można przeczytać na https://kociewie24.pl/aktualnosci/63280 ... nologiczna i umiejętności zarządzania są cenne nie tylko w technologii, ale i w innych sektorach.
ODPOWIEDZ