Sen

Wszystko, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
escape
Posty: 34
Rejestracja: 09 maja 2019, 8:16

Sen

Post autor: escape »

Sen jest ważny na co dzień i ja o tym wiem, ale ostatnio mam problem z nim. Co mam robić?
Awatar użytkownika
ranczo
Posty: 46
Rejestracja: 28 maja 2019, 18:34

Re: Sen

Post autor: ranczo »

Właściwie ja nie miewam problemów ze snem, od kiedy przestałam brać tabletki na IO wieczorem. Biorę je teraz rano i czuję się o niebo lepiej, niż wcześniej. I problemy z wysokim cukrem rano też minęły, co mi bardzo odpowiada. Właściwie jestem zadowolona. Ale tobie to polecę to przeczytać https://zyj-zdrowiej.pl/melisa-lekarska ... brego-snu/ , może pomoże na problemy ze snem.
Awatar użytkownika
nata
Posty: 26
Rejestracja: 27 maja 2019, 22:51

Re: Sen

Post autor: nata »

Na pewno warto sprawdzać regularnie co oznaczają nasze sny. W ten sposób być może można dowiedzieć się o naszej przyszłości. Tutaj https://kobiecyswiat.pl/sennik-babilons ... lonczykow/ warto sobie zerknąć. Jest tam sennik babiloński. W innych artykułach na tym portalu znajdziecie znacznie innych snów. Nieraz okazuje się, że sen, który braliśmy za koszmar może przynieść nam wiele dobrego. Nie każdy jednak pamięta swoje sny...
Awatar użytkownika
misia
Posty: 64
Rejestracja: 09 maja 2019, 8:33

Re: Sen

Post autor: misia »

Widzę, że macie problem ze snem. I wcale nie musicie stosować środków niewiadomego pochodzenia, ale na przykład za to wybrać nasiona dyni. Dlaczego? Są one bogate w opisany tutaj tryptofan https://migliori-integratori.it/triptof ... o_le_fonti , poprawiający jakość snu. Poczytajcie, gdzie jeszcze go znajdziecie.
ODPOWIEDZ