sklep elektryczny

Wszystko, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Miruś18

sklep elektryczny

Post autor: Miruś18 »

Cześć, zastanawiacie się skąd można kupić zabezpieczenia przeciwprzepięciowe? Rzućcie okiem na https://sklep.elus.pl/eaton-electric,2,590778 Znajdziecie tam bardzo duży wybór takich produktów. Skąd do tej pory kupowaliście takie rzeczy? Znacie jakiś sklep warty uwagi?
Viki
Posty: 302
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:30

Re: sklep elektryczny

Post autor: Viki »

Jeśli interesują Was sklepy oraz hurtownie elektryczne działające on-line, to polecam zajrzeć na https://sklep.instalator.sosnowiec.pl/p ... ty,2,19661. Znajdziecie tam między innymi rury osłonowe, ale nie tylko ;)
łucznik

Re: sklep elektryczny

Post autor: łucznik »

Miruś18 pisze: ↑12 maja 2021, 18:59 Cześć, zastanawiacie się skąd można kupić zabezpieczenia przeciwprzepięciowe?
zamawiałem zabezpieczenia przeciwprzepięciowe z TIM.pl, bo tylko tu mieli modele, które potrzebowałem. zauważyłem, że pod względem dostępności asortymentu ten sklep wypada najlepiej
Jasiek332

Re: sklep elektryczny

Post autor: Jasiek332 »

Doskonałym uzupełnieniem dla fachowców nie tylko z branży elektrycznej, ale i dla hydraulików, mechaników samochodowych, jak i wielu, wielu innych są różnego typu opaski kablowe, obejmy do rur, uchwyty czy zaciski. To niezbędne akcesoria, które kupić można na https://obejmy-mocowania.pl/. Świetnie, że można tu kupić właściwie wszystko, co jest dużym ułatwieniem.
ODPOWIEDZ