Skuteczne zarabianie

Wszystko, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
krzysiek69
Posty: 1
Rejestracja: 20 sie 2020, 18:41

Skuteczne zarabianie

Post autor: krzysiek69 »

Zadbaj o finanse dzięki FireAds.
Viki
Posty: 302
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:30

Re: Skuteczne zarabianie

Post autor: Viki »

A co powiecie na wyjazd do pracy za granicę w celu zarobienia dodatkowych pieniędzy? Widziałam ostatnio sporo ofert zatrudnienia we Francji na stronie internetowej https://polandworkforce.com/praca-francja/. Polecam je sobie w wolnej chwili poprzeglądać, a nuż któraś oferta przypadnie Wam do gustu ;)
Święty

Re: Skuteczne zarabianie

Post autor: Święty »

Skutecznie to można zarobić własną, ciężką pracą. Trzeba tylko mieć jasno określony cel i do niego dążyć. Ja kiedyś podjąłem ryzyko i wyjechałem do Wielkiej Brytanii za przysłowiowym chlebem. Brat, który wyjechał wcześniej podpowiedział mi, żebym zaczął od zrobienia kursu i zdania egzaminu na kartę CSCS, bo bez tego nie mam szans na legalne zatrudnienie na budowie. Problemem była tylko moja słaba znajomość języka, ale brat polecił mi firmę Empire Training Services https://empiretrainingservices.co.uk w której kursy były organizowane po polsku. Dzięki temu poznałem podstawowe słownictwo obowiązujące na budowie. A reszty nauczyłem się już później od chłopaków w pracy.
Okoń

Re: Skuteczne zarabianie

Post autor: Okoń »

Ja też dotychczas miałam stresującą pracę, ale zmieniłam co nieco w tym kierunku i podjęłam się czegoś innego. A mianowicie dołączyłam tutaj jako konsultantka kosmetyczna. Nie myślałam, że możliwe jest tak łatwe zarabianie- a jednak. Wszystko zależy tak naprawdę od zaangażowania. Im więcej się zacznie sprzedawać tym lepsze zarobki i większe możliwości
Awatar użytkownika
sylvana
Posty: 71
Rejestracja: 26 lut 2020, 17:23

Re: Skuteczne zarabianie

Post autor: sylvana »

Można równie dobrze skutecznie zarabiać na inwestycjach. I myślę, że każda osoba, której zależy na pomnażaniu majątku i zabezpieczeniu przyszłości w ten sposób postępuje. Pod tym względem wygodny jest generali oszczędnościowy, który oferuje różne produkty oszczędnościowe dla klientów
ODPOWIEDZ