Spadek Trójmiasto. Jaki prawnik?

Wszystko, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Zenek99

Spadek Trójmiasto. Jaki prawnik?

Post autor: Zenek99 »

Ostatnio dostałem dosyć duży spadek, a z nim okazało się że wiele problemów. Potrzebuję dobrego prawnika w Trójmieście, który pomoże mi wszystko uregulować prawnie. Kogo polecacie/
Maciek74

Re: Spadek Trójmiasto. Jaki prawnik?

Post autor: Maciek74 »

A nie myślałeś o mecenasie Michale Mindykowskim? Działa właśnie na terenie Trójmiasta, a dokładniej można znaleźć go w Gdańsku. Według mnie to jeden z najlepszych prawników tutaj u nas.
Ala82

Re: Spadek Trójmiasto. Jaki prawnik?

Post autor: Ala82 »

Mecenas Mindykowski w każdej sprawie tak samo mocno się angażuje, dlatego polecam skontaktować się z nim. Do tego ma duże doświadczenie w swoim fachu, więc jestem prawie pewna, że wszystko odbędzie się sprawnie i pomyślnie.
Nina37

Re: Spadek Trójmiasto. Jaki prawnik?

Post autor: Nina37 »

Jeśli jeszcze nie skontaktowałeś się z Panem Michałem Mindykowskim, to nie wahaj się dłużej. To prawnik, który ciężko pracuje na każdy sukces, a nawet nie boi się wyzwań.
Zenek99

Re: Spadek Trójmiasto. Jaki prawnik?

Post autor: Zenek99 »

W tej tragicznej sytuacji poprawiliście mi nastrój i daliście nadzieje, że sprawa może jeszcze zakończyć się dobrze. Dziękuję za Wasze odpowiedzi, na pewno umówię się na spotkanie z Panem Mindykowskim.
Izabelka

Re: Spadek Trójmiasto. Jaki prawnik?

Post autor: Izabelka »

Ja odradzam korzystanie z usług Mateusza Mickiewicza. Nie zagłębia się w aspekty sprawy co skutkuje niezadowalającymi wynikami na sprawie sądowej. Moich dwóch znajomych korzystało z jego usług i mają podobne zdanie.
ODPOWIEDZ