Środki na większe przyrodzenie.

Wszystko, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
escape
Posty: 34
Rejestracja: 09 maja 2019, 8:16

Środki na większe przyrodzenie.

Post autor: escape »

Witam serdecznie, czy możecie mi powiedzieć,c czy Wasi partnerzy stosowali jakieś środki na powiększenie męskości, czy nie? Bezpieczne to?
Awatar użytkownika
Dwayn
Posty: 90
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:49

Re: Środki na większe przyrodzenie.

Post autor: Dwayn »

Ja tam nie wierzę w takie rzeczy. Według mnie nie ma tutaj żadnego złotego środka. Ale mogę się oczywiście mylić.
Kiedy nie znasz własnego umysłu, wypełniasz go cudzymi poglądami.
riówka

Re: Środki na większe przyrodzenie.

Post autor: riówka »

Można to po prostu zrobić profesjonalnie u lekarza specjalisty. Ja polecam konsultacje u Pana Witolda - https://www.znanylekarz.pl/witold-smole ... nej/krakow Na pewno mąż bedzie zadowolony
Miłosz

Re: Środki na większe przyrodzenie.

Post autor: Miłosz »

Ogólnie, jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju gadżety i akcesoria erotyczne, to ja od jakiegoś już czasu, właściwie od kilku ładnych lat jestem wierny jednemu sklepowi. Chodzi o sklep intymny online - https://www.sklep-intymny.pl mają naprawdę dobry wybór, produktów wysokiej jakości, a to przecież bardzo ważne. Z cen również jestem zadowolony, także nie widzę powodu, dla którego miałbym zmieniać mój ulubiony sklep na inny ;)
Kamiś

Re: Środki na większe przyrodzenie.

Post autor: Kamiś »

Nigdy nie myślałem, że zadam tutaj takie pytanie, ale... bardzo proszę o opinie na temat tego produktu https://biocity.pl/member-xxl-opinie-cena-sklad/ . Do tej pory myślałem, że wszystko ze mną OK, ale po uwagach mojej partnerki, czuję, że muszę nieco popracować nad rozmiarem. Czytałem sporo na temat powiększania przyrodzenia, ale sam nie wiem... czy tego typu medykamenty naprawdę działają?
ODPOWIEDZ