Strona internetowa - komu zlecić?

Wszystko, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 30
Rejestracja: 28 sie 2020, 12:34

Strona internetowa - komu zlecić?

Post autor: deborah »

Hej wszystkim! Możecie mi pomóc w wyborze solidnej firmy oferującej Tworzenie stron Rzeszów? Będę Wam wdzięczna za pomoc!
Awatar użytkownika
kuczi
Posty: 20
Rejestracja: 31 lip 2019, 11:06

Re: Strona internetowa - komu zlecić?

Post autor: kuczi »

Nam http://zakladanie-stron-www.pl/ pomagali przy stronie internetowej i ogarniali rowniez social media. mega profesjonalne podejscie, zoptymalizowanie dzialanie strony i dopasowali tresci i materialy tak by faktycznie klientow interesowaly i byly dla nich proste w obsludze.
Awatar użytkownika
kana
Posty: 115
Rejestracja: 10 lut 2020, 11:33

Re: Strona internetowa - komu zlecić?

Post autor: kana »

Wpisując adres strony internetowej do okna przeglądarki poprzedzamy go literami http lub https które oznaczają protokół komunikacji klienta z serwerem. Warto znać różnicę pomiędzy tymi dwoma protokołami. Tutaj: https://seolid.pl/blog/2020/12/29/czym- ... -od-https/ jest bardzo łatwy w odbiorze artykuł, który wszystko wam wyjaśni.
Dominiśka

Re: Strona internetowa - komu zlecić?

Post autor: Dominiśka »

Komu? Specjalistom. Stronę musi zrobić firma, gdzie są ludzie z wiedzą i doświadczeniem. A takie strony robi firma Internetowe strony www z Łodzi. I to ich mogę wam zaproponować. Wystarczy popatrzeć na ich portfolio. Strony trzymają poziom. Są estetyczne, funkcjonalne i nowoczesne. Ich ceny stron www Łódź też są zachęcające więc moim zdaniem to będzie strzał w 10.
Akop

Re: Strona internetowa - komu zlecić?

Post autor: Akop »

Musi być Rzeszów? Też niedawno stałem przed wyborem firmy tworzącej strony internetowej i po długich poszukiwaniach zdecydowałem się na współprace z tą agencją: https://pixelsperfect.pl/strony-internetowe-olsztyn/ W mojej branży panuję duża konkurencja dlatego zależało mi na nietuzinkowym podejściu do wykonania strony internetowej, tak by zapadała klientom w pamięć i budowała pozytywny wizerunek marki. Wspomniana agencja wywiązała się z postawionego zadania wzorowo i dziś mogę się cieszyć z rosnącej liczby klientów moich usług.
wenta

Re: Strona internetowa - komu zlecić?

Post autor: wenta »

a macie może jakieś aktualne namiary na firmę która się tym profesjonalnie zajmuje? chciałabym rozwijać firmę i taka dobrze zaprojektowana strona by się przydała
Awatar użytkownika
jackowa
Posty: 53
Rejestracja: 27 sie 2019, 10:44

Re: Strona internetowa - komu zlecić?

Post autor: jackowa »

Jak zależy Ci na profesjonalistach to zajrzyj na tą stronę https://www.cs-cart.com/blog/open-your- ... -coursera/ bo masz tu też przykłady świetnie działających stron i serwisów. Dzięki nim biznes na pewno się będzie rozwijał a więc myślę że warto się z ich twórcą skontaktować
ODPOWIEDZ