Studnia

Wszystko, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
małwa

Studnia

Post autor: małwa »

Cześć, ja jestem na początku drogi, jeśli chodzi o rozwiązania związane ze studnią, ale mam nadzieję, że wy mi co nieco o tym powiecie. Czy warto zdecydować się na rozwiązania konieczne dla przyrody? Takie jak na przykład dobrej jakości studnia i Watermark pompa głębinowa ?
kuć

Re: Studnia

Post autor: kuć »

Cześć, malwa. Pozwól, że Ci wskaże inną firmę, która ma naprawdę ciekawe rozwiązania. To Dambat https://www.dambat.pl/ . Znam ich właściwie stąd, że od dawna montuję ich rozwiązania. Wiem, że różnie z nimi bywało, ale dziś mogę dać głowę, że te pompy to jakość, jakiej potrzebujecie. Na pewno dobrze się spiszą na co dzień wam.
Awatar użytkownika
redaktor
Posty: 188
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:15

Re: Studnia

Post autor: redaktor »

Jeśli już faktycznie decydujemy się na budowę studni to moim zdaniem warto ją zrobić tak, aby była jak najlepiej wykonana. Muszę przyznać, że ja również bardzo chętnie od razu kupowałem pompę pionową https://ogrody24.pl/pompy/pompy-pionowe gdyż właśnie przy tego typu instalacjach one sprawdzą się znakomicie.
Miśko

Re: Studnia

Post autor: Miśko »

Jak najbardziej same studnie są bardzo fajnym rozwiązaniem i ja jestem zdania, że warto również jest mieć do nich dobry osprzęt. Jakiś czas temu ja również w sklepie https://www.dostudni.pl/pompy-lopatkowe,b114.html miałem okazję kupować pompę łopatkową. Przy okazji zdecydowałem się także na zakup samych łopatek https://www.dostudni.pl/lopatki-do-pomp ... id376.html które mi się przydadzą.
kiś

Re: Studnia

Post autor: kiś »

Też chętnie podzielę się swoim doświadczeniem w wyborze odpowiedniej pompy głębinowej do studni. Jakiś czas temu musiałem wymienić swoje urządzenie i nie miałem pojęcia jaką pompę wybrać. Na szczęście trafiłem na stronę Pompy i Hydrofory. Napisałem i uzyskałem odpowiedź na swoje pytanie. Jeśli też przypadkiem będziecie poszukiwać pompy głębinowej do swojej studni, to polecam zajrzeć tutaj.
marcyś8

Re: Studnia

Post autor: marcyś8 »

małwa pisze: ↑22 lut 2021, 19:38 Cześć, ja jestem na początku drogi, jeśli chodzi o rozwiązania związane ze studnią, ale mam nadzieję, że wy mi co nieco o tym powiecie. Czy warto zdecydować się na rozwiązania konieczne dla przyrody? Takie jak na przykład dobrej jakości studnia i pompa głębinowa?
Jaką macie studnię?

___
http://beata-permanent.pl/
alanka

Re: Studnia

Post autor: alanka »

Rozumiem, że tak studnia wodomierzowa to coś innego jak studnia głębinowa? Na czym polega różnica? Mnie akurat interesuje to drugie, dlatego chętnie się dowiem więcej na jej temat. Wiem, że będzie mi potrzebna pompa głębinowa , tyle na razie rozeznałam sie sama. Chętnie poczytam również inne opinie na ten temat. To jak?
Bolek

Re: Studnia

Post autor: Bolek »

Ponadto, pompy śrubowe charakteryzują się wysoką wydajnością energetyczną, co jest istotne z punktu widzenia ekonomii i ekologii. Dzięki efektywnej konstrukcji, pompy te zużywają mniej energii w porównaniu do innych typów pomp. Aby uzyskać więcej informacji na temat efektywności energetycznej pomp śrubowych, odwiedź https://agrokurier.pl/jak-dziala-pompa-srubowa/ oraz ich zastosowanie przyczynia się do obniżenia kosztów operacyjnych.
ODPOWIEDZ