Sushi

Wszystko, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
vipper
Posty: 9
Rejestracja: 05 lis 2019, 18:02

Sushi

Post autor: vipper »

Niedawno wieczorem popijając wino z mężem, zastanawialiśmy się czego nigdy w życiu nie próbowaliśmy. Oczywiście było masę pomysłów, na których spełnienie musimy odłożyć pieniądze, ale na jedno mogliśmy sobie pozwolić już teraz. Mianowicie, nigdy nie jedliśmy sushi. Postanowiliśmy zaryzykować i wybraliśmy się do restauracji Garo Sushi w Warszawie. Nie żałujemy i polecamy.
Awatar użytkownika
wiemzewiesz
Posty: 166
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:45

Re: Sushi

Post autor: wiemzewiesz »

W moich oczach bardzo zyskała restauracja z sushi, znajdująca się w Lublinie: http://takushisushi.pl/ Mają naprawdę sporo bardzo przychylnych opinii, polecam wam sprawdzić, bo jedzenie jest naprawdę wyśmienite. Polecam wam zajrzeć w wolnej chwili, bo moim zdaniem warto.
Awatar użytkownika
alfie
Posty: 34
Rejestracja: 24 cze 2019, 8:33

Re: Sushi

Post autor: alfie »

Zauważyłam, że coraz częściej i chętniej kosztujemy dań z różnych stron świata i dlatego też powstaje coraz więcej takich restauracji. Oczywiście najwięcej i najlepszych takich restauracji jest w Warszawie. Tam po raz pierwszy byłam w Restauracji Leila gdzie serwują dania kuchni bliskowschodniej. Jest to idealne miejsce dla ludzi którzy nie przepadają za mięsem, gdyż tutaj podają dania zarówno dla wegan jak i wegetarian. Warto posmakować specjały kuchni jordańskiej jakimi są humus mutabal czy shakshuka

bmz poland oferty pracy
Awatar użytkownika
tobiaszjablonski
Posty: 7
Rejestracja: 14 mar 2020, 17:43

Re: Sushi

Post autor: tobiaszjablonski »

ja nie przepadam za sushi, za to uwielbiam klasyczną polską kuchnię. Bardzo dobra restauracja, która serwuje świetne dania to Restauracja Pod Aniołami z Krakowa. Świetne miejsce, przy okazji wizyty w Krakowie warto tam zajrzeć.
Awatar użytkownika
biznesowy79
Posty: 44
Rejestracja: 12 maja 2020, 19:35

Re: Sushi

Post autor: biznesowy79 »

Ja również nie za bardzo lubię sushi, ale za to uwielbiam smakować nowych rzeczy. Ostatnio odkryłem https://www.graperestaurant.pl/ i dawno nie byłem w tak luksusowej restauracji. Smak potraw, które u nich zjadłem na długo zostaną w pamięci, zresztą wizualnie też zaskakują, bo dania są przyrządzane z dbałością o najmniejszy detal.

depresja terapia
ODPOWIEDZ