Tani kurier

Wszystko, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
briff
Posty: 27
Rejestracja: 15 lip 2019, 23:20

Tani kurier

Post autor: briff »

Czesc wszystkim. Możecie polecić jakiegoś dobrego, niedrogiego i sprawdzonego kuriera?
Awatar użytkownika
flower
Posty: 26
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:23

Re: Tani kurier

Post autor: flower »

Hmm, trochę tych firm kurierskich jest. Ale z tego co mi znajomy mówił, który prowadzi sklep internetowy to mówił, że cennik Geis wychodzi bardzo korzystnie - https://www.ebox24.pl/cennik-kuriera-geis - na tej stronie możesz się z nim zapoznać, w razie czego jest też możliwość porównania cen z innymi przewoźnikami
Awatar użytkownika
drimm
Posty: 26
Rejestracja: 18 wrz 2019, 15:48

Re: Tani kurier

Post autor: drimm »

Szukałaś w internecie? Można znaleźć kilka ciekawych namiarów, choć chociażby https://www.szybkikurier.eu/ gdzie znajduje się tani kurier . Za pomocą takich stron wydaje mi się, że jest najkorzystniej nadawać paczki, bo ceny są niższe niż gdyby kuriera zamówić przez infolinię i nie trzeba też specjalnie wychodzić z domu i czekać w kolejce gdzieś w punkcie nadawczym
Kryśka

Re: Tani kurier

Post autor: Kryśka »

Ja korzystam z pośrednictwa brokera. Najczęściej wysyłam do Niemiec paczki u tego brokera kurierskiego https://www.kurjerzy.pl/paczka-do-niemiec/de . Ale paczki krajowe też u nich nadaję. Broker to gwarancja dobrej ceny i możliwości szybkiej i komfortowej dostawy. Ja polecam.
joannapałuch

Re: Tani kurier

Post autor: joannapałuch »

Jak dla mnie to najlepiej przewozić paczki do anglii busem bo po 1 jest to o wiele tańsza opcja niż np. sami mielibyśmy je przewieźć swoim samochodem a po 2 mamy pewność, że firma dobrze zna trasę więc sprawnie i szybko dowiezie paczkę na miejsce. Gdybym ja miała wieźć paczki to chyba bym się załamała :lol:
przesyłki

Re: Tani kurier

Post autor: przesyłki »

Przesyłki w Ups można przeprowadzić prosto i skutecznie zaglądając na stronę: https://www.kuriernet.pl/centrum-inform ... informacje dzięki temu jest to przerabiane szybko, a nasze przesyłki dostarczane w max krótkim czasie co sprawia, że zarówno nadawca, jak i odbiorca są zadowoleni i usatysfkacjonowani z przesyłek kurierskich
Awatar użytkownika
redaktor
Posty: 188
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:15

Re: Tani kurier

Post autor: redaktor »

W sumie ja raczej nigdy nie miałem sytuacji abym jakoś dużo zapłacić za przesyłkę kurierską i muszę przyznać, że w ogóle warto jest z takich usług korzystać. Bardzo ciekawie na stronie https://www.sendit.pl/blog/nadawanie-pa ... skorzystac opisano kwestię nadawana paczek w punktach i wymieniono kiedy warto z takich rozwiązań korzystać.
Sobęk

Re: Tani kurier

Post autor: Sobęk »

To naprawdę działa świetnie i zawsze będzie dobrą okazją do zarabiania pieniędzy. Jestem pewien, że po prostu możesz to zrobić i odniesiesz sukces. Osobiście uważam, że wymiana jest doskonałym i szybkim sposobem na prawidłowe wzbogacenie się. Wielu moich przyjaciół poszło tą drogą i przekonało się o tym.
Felęt

Re: Tani kurier

Post autor: Felęt »

Nie raz spotkałem się z faktem, że istnieje wiele wygodnych programów partnerskich dobrych firm, które zapewniają obsługę transakcji na giełdzie i jest to bardzo wygodne zarówno dla początkujących, jak i bardziej doświadczonych graczy https://www.robomarkets.pl/ Ta firma ma doskonałą reputację i wiele razy pokazali, co potrafią zrobić. Mają mnóstwo licencji handlowych i mają wiele zalet w stosunku do innych firm. Radzę skorzystać z ich usług.
Rażan

Re: Tani kurier

Post autor: Rażan »

Ja bym sprobowal z https://www.fastpost.pl/ - chyba najlepiej teraz wlasnie u nich ogarniac. Cenowo bardzo konkurencyjnie i naprawdę mają tempo. Nie trzeba się o nic martwić, bo wszystko dopilnowane. Nie jedną paczkę z nimi nadawałem i nie ma absolutnie żadnego problemu
muszela

Re: Tani kurier

Post autor: muszela »

Jeśli chodzi o prowadzenie handlu internetowego i masowe przesyłki, to tutaj trzeba podejść do tematu tak by cały proces przebiegał jak najsprawniej. Ostatnio widziałam takie narzędzie https://innoship.com/pl/korzysci/genero ... sylkowych/ które umożliwia między innymi automatyczny proces przydzielania zamówień i generowania etykiet. Firmy mogą zaoszczędzić czas i zasoby, które w przeciwnym razie byłyby wymagane do ręcznego przypisywania zamówień i drukowania etykiet.
Gąsior

Re: Tani kurier

Post autor: Gąsior »

Współczesny rynek wymaga od firm logistycznych nieustannego poszukiwania nowych rozwiązań, które umożliwią im utrzymanie konkurencyjności. Inteligentne etykiety i śledzenie przesyłek to przykłady technologii, które odpowiadają na te potrzeby, oferując możliwość nieprzerwanego monitorowania łańcucha dostaw. Dzięki nim możliwe jest nie tylko śledzenie lokalizacji przesyłek, ale także monitorowanie warunków ich transportu. O zaletach tych rozwiązań można przeczytać w artykule https://tomaszowski.com.pl/inteligentne ... dostawami/ który jest bogatym źródłem wiedzy na temat nowoczesnych metod w logistyce.
Jeżyk

Re: Tani kurier

Post autor: Jeżyk »

Jednym z aspektów, na który e-commerce musi zwrócić szczególną uwagę, jest zrównoważony rozwój i ekologia w procesie dostaw. Implementacja zielonych rozwiązań, takich jak pojazdy elektryczne czy optymalizacja tras dostaw w celu redukcji emisji CO2, staje się nie tylko elementem CSR, ale także przewagą konkurencyjną. Więcej o tym, jak połączyć efektywność dostaw z ekologią, można przeczytać na https://bizneswiedza.pl/rozwoj-firmy/ef ... sprzedazy/ i to podejście przekłada się nie tylko na obniżenie kosztów, ale także budowanie pozytywnego wizerunku marki.
Ildefons

Re: Tani kurier

Post autor: Ildefons »

Korzystanie z usług kurierskich jest również wyrazem dbałości o środowisko. Wiele firm kurierskich podejmuje działania na rzecz zrównoważonego rozwoju, w tym używanie pojazdów ekologicznych oraz optymalizację tras dostaw, co przyczynia się do redukcji śladu węglowego. Informacje na temat ekologicznych praktyk stosowanych przez kurierów można znaleźć na stronie https://ursus.dlawas.info/wiadomosci/5- ... id,13398,a oraz wybierając usługi kurierskie, można więc nie tylko cieszyć się wysoką jakością usług, ale również wspierać działania na rzecz ochrony środowiska.
ODPOWIEDZ