Tani kurier

Wszystko, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
briff
Posty: 27
Rejestracja: 15 lip 2019, 23:20

Tani kurier

Post autor: briff »

Czesc wszystkim. Możecie polecić jakiegoś dobrego, niedrogiego i sprawdzonego kuriera?
Awatar użytkownika
flower
Posty: 26
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:23

Re: Tani kurier

Post autor: flower »

Hmm, trochę tych firm kurierskich jest. Ale z tego co mi znajomy mówił, który prowadzi sklep internetowy to mówił, że cennik Geis wychodzi bardzo korzystnie - https://www.ebox24.pl/cennik-kuriera-geis - na tej stronie możesz się z nim zapoznać, w razie czego jest też możliwość porównania cen z innymi przewoźnikami
Awatar użytkownika
drimm
Posty: 26
Rejestracja: 18 wrz 2019, 15:48

Re: Tani kurier

Post autor: drimm »

Szukałaś w internecie? Można znaleźć kilka ciekawych namiarów, choć chociażby https://www.szybkikurier.eu/ gdzie znajduje się tani kurier . Za pomocą takich stron wydaje mi się, że jest najkorzystniej nadawać paczki, bo ceny są niższe niż gdyby kuriera zamówić przez infolinię i nie trzeba też specjalnie wychodzić z domu i czekać w kolejce gdzieś w punkcie nadawczym
Kryśka

Re: Tani kurier

Post autor: Kryśka »

Ja korzystam z pośrednictwa brokera. Najczęściej wysyłam do Niemiec paczki u tego brokera kurierskiego https://www.kurjerzy.pl/paczka-do-niemiec/de . Ale paczki krajowe też u nich nadaję. Broker to gwarancja dobrej ceny i możliwości szybkiej i komfortowej dostawy. Ja polecam.
joannapałuch

Re: Tani kurier

Post autor: joannapałuch »

Jak dla mnie to najlepiej przewozić paczki do anglii busem bo po 1 jest to o wiele tańsza opcja niż np. sami mielibyśmy je przewieźć swoim samochodem a po 2 mamy pewność, że firma dobrze zna trasę więc sprawnie i szybko dowiezie paczkę na miejsce. Gdybym ja miała wieźć paczki to chyba bym się załamała :lol:
przesyłki

Re: Tani kurier

Post autor: przesyłki »

Przesyłki w Ups można przeprowadzić prosto i skutecznie zaglądając na stronę: https://www.kuriernet.pl/centrum-inform ... informacje dzięki temu jest to przerabiane szybko, a nasze przesyłki dostarczane w max krótkim czasie co sprawia, że zarówno nadawca, jak i odbiorca są zadowoleni i usatysfkacjonowani z przesyłek kurierskich
Awatar użytkownika
redaktor
Posty: 188
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:15

Re: Tani kurier

Post autor: redaktor »

W sumie ja raczej nigdy nie miałem sytuacji abym jakoś dużo zapłacić za przesyłkę kurierską i muszę przyznać, że w ogóle warto jest z takich usług korzystać. Bardzo ciekawie na stronie https://www.sendit.pl/blog/nadawanie-pa ... skorzystac opisano kwestię nadawana paczek w punktach i wymieniono kiedy warto z takich rozwiązań korzystać.
Sobęk

Re: Tani kurier

Post autor: Sobęk »

To naprawdę działa świetnie i zawsze będzie dobrą okazją do zarabiania pieniędzy. Jestem pewien, że po prostu możesz to zrobić i odniesiesz sukces. Osobiście uważam, że wymiana jest doskonałym i szybkim sposobem na prawidłowe wzbogacenie się. Wielu moich przyjaciół poszło tą drogą i przekonało się o tym.
Felęt

Re: Tani kurier

Post autor: Felęt »

Nie raz spotkałem się z faktem, że istnieje wiele wygodnych programów partnerskich dobrych firm, które zapewniają obsługę transakcji na giełdzie i jest to bardzo wygodne zarówno dla początkujących, jak i bardziej doświadczonych graczy https://www.robomarkets.pl/ Ta firma ma doskonałą reputację i wiele razy pokazali, co potrafią zrobić. Mają mnóstwo licencji handlowych i mają wiele zalet w stosunku do innych firm. Radzę skorzystać z ich usług.
Rażan

Re: Tani kurier

Post autor: Rażan »

Ja bym sprobowal z https://www.fastpost.pl/ - chyba najlepiej teraz wlasnie u nich ogarniac. Cenowo bardzo konkurencyjnie i naprawdę mają tempo. Nie trzeba się o nic martwić, bo wszystko dopilnowane. Nie jedną paczkę z nimi nadawałem i nie ma absolutnie żadnego problemu
muszela

Re: Tani kurier

Post autor: muszela »

Jeśli chodzi o prowadzenie handlu internetowego i masowe przesyłki, to tutaj trzeba podejść do tematu tak by cały proces przebiegał jak najsprawniej. Ostatnio widziałam takie narzędzie https://innoship.com/pl/korzysci/genero ... sylkowych/ które umożliwia między innymi automatyczny proces przydzielania zamówień i generowania etykiet. Firmy mogą zaoszczędzić czas i zasoby, które w przeciwnym razie byłyby wymagane do ręcznego przypisywania zamówień i drukowania etykiet.

denim washed
ODPOWIEDZ