Transport - przewóz osób do holadnii

Wszystko, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
pąnzo

Transport - przewóz osób do holadnii

Post autor: pąnzo »

Ostatnio często jeżdżę do Holandii czasami trafiałam na przejazdy firmowe które nie są za specjalne i drogie w dodatku.
W ostatnim miesiącu spróbowałam z firmą BHtransport i jestem mega zadowolona. Przewóz osób do Holandii na bardzo wysokim poziomie. Bagaż w cenie no i mega wygoda podróży. Cena tez dużo lepsza niz zawsze polecam!
małgośka

Re: Transport - przewóz osób do holadnii

Post autor: małgośka »

Posiadając firmę transportową warto wiedzieć gdzie aktualnie znajdują się nasi kierowcy, by nie dzwonić do nich ciągle i nie zawracać im głowy, ponieważ dzwonienie w czasie jazdy nie jest bezpieczne. W tym celu warto postawić na monitoring GPS , dzięki któremu będziemy mogli sprawdzać aktualną lokalizację
władek

Re: Transport - przewóz osób do holadnii

Post autor: władek »

Jeśli chcielibyście skorzystać ze świetnego transportu do Holandii lub Niemiec, to koniecznie sprawdźcie ofertę tej firmy: https://www.sochatour.pl/ . Moim zdaniem posiadają najkorzystniejsze ceny, a także świetnie wyposażone busy, w których bezproblemowo można odpocząć podczas jazdy.

dehnguard m tt 275
Franuś56

Re: Transport - przewóz osób do holadnii

Post autor: Franuś56 »

Właśnie mnie interesują przewozy polska holandi. W internecie znalazłem bardzo dużo firm, które oferują takie usługi. Niestety nie mam pojęcia czym się sugerować podczas wyboru takich firm. Jeśli ktoś z Was orientuje się w takich kwestiach to koniecznie zostawicie mi informacje w jaki sposób wybrać firmę przewozową.
ODPOWIEDZ