Ubranka do chrztu

Wszystko, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
heniutek
Posty: 22
Rejestracja: 05 lis 2019, 10:05

Ubranka do chrztu

Post autor: heniutek »

Czy ktoś z Was wie, gdzie można kupić za rozsądne pieniądze ubranka do chrztu? Szukam sklepu, gdzie mogę zamówić towar i nie będę na niego czekać kilkanaście dni, jak to miała moja sąsiadka.
Viki
Posty: 302
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:30

Re: Ubranka do chrztu

Post autor: Viki »

Ja również całkiem nie tak dawno temu rozglądałam się za ubrankami dla dzieci do chrztu i tym sposobem trafiłam na bardzo fany sklep internetowy https://mkmaryla.pl/, w którym znalazłam naprawdę śliczną odzież dziecięcą na tego rodzaju uroczystości - nie tylko na chrzest, ale także na komunię. Widać, że ubranka są dobrej jakości, starannie wykończone i całkowicie warte swojej ceny ;) Jeśli więc jeszcze szukacie takich ubrań, to polecam tam zajrzeć ;)
Awatar użytkownika
ranczo
Posty: 46
Rejestracja: 28 maja 2019, 18:34

Re: Ubranka do chrztu

Post autor: ranczo »

Dzięki za tę wskazówkę, na pewno mi się przyda. Ja to jeszcze na zaproszenia na chrzest https://farrowdesign.pl/ patrzę i tak to mam chyba wszystko. Będziemy w domu przyjmować tylko najbliższą rodzinę, żadnej pompy. Jednak tyle osób, to dużo zarazków, nie uważacie? ;)
Awatar użytkownika
wiemzewiesz
Posty: 166
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:45

Re: Ubranka do chrztu

Post autor: wiemzewiesz »

Organizacja chrztu to spore wyzwanie dla każdego, tak jak zresztą organizacja każdej innej okoliczności. Sama niedawno przez to przechodziłam i to nie jeden raz. Także grunt to dobrze wszystko sobie przemyśleć i korzystać ze sprawdzonych sklepów, takich jak ten : https://alechrzest.pl/ Moja siostra tam zamawiała ubranko dla swojego chłopca na chrzest. 😊
Awatar użytkownika
anulka30
Posty: 24
Rejestracja: 25 lut 2020, 18:16

Re: Ubranka do chrztu

Post autor: anulka30 »

Ubranka do chrztu są tak samo ważne jak gromnica i szatka. Widziałam takie fajne propozycje na https://sakramento.pl/Szatki-i-gromnice/81 . Wybór bardzo szeroki, a do tego bez tego chrzest nie odbędzie się, więc warto tutaj o tym pomyśleć wcześniej niż zapomnieć.
ODPOWIEDZ