USG

Wszystko, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
ażor

USG

Post autor: ażor »

Cześć, jestem w ciąży. W końcu po bardzo wielu latach się udało. Nie chcę wyrokować, czy się uda, ale na pewno chcę, żeby tak było. Dlatego szukam odpowiedniej pomocy. Czy Waszym zdaniem usg 3d Lublin powinnam robić prywatnie? Jeśli tak, to gdzie i dlaczego? Nie powiem wam, że mogłabym na przykład sama to rozwijać, ale chcę wszystko sprawdzać na bieżąco. To jak?
Viki
Posty: 302
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:30

Re: USG

Post autor: Viki »

W czasie ciąży każdą kobietę czeka wiele różnych badań. Wszystko po to, aby mieć pewność, że kobieta jest zdrowa, a maluch prawidłowo się rozwija. Na stronie internetowej https://www.mustela.pl/mustela-blog/21- ... darz-ciazy możecie znaleźć bardzo fajny kalendarz ciąży, w którym zostało opisane między innymi, w którym tygodniu jakie badanie należy wykonać. Taka wiedza na pewno się Wam przyda.
Awatar użytkownika
melpomena
Posty: 44
Rejestracja: 12 sie 2019, 16:22

Re: USG

Post autor: melpomena »

Przeprowadzilam sie niedawn do Warszwy i szukam dobrej kliniki (duzo tego na rynku) gdzie moge zrobic kmpleksowo usg kobiece - piersi i ginekologiczne. Moze jakos w pakiecie wyszloby taniej. Grunt zeby terminy byly w miare szybkie, a lekarze w porzadku.
Gdzie polecacie??

dialog internet ceny
Awatar użytkownika
jackowa
Posty: 53
Rejestracja: 27 sie 2019, 10:44

Re: USG

Post autor: jackowa »

Jeśli szukasz specjalistycznego USG endometriozy to zrobisz je w szpitalu Medicover bez problemu. W tej placówce znajdziesz też specjalistów zajmujących się leczeniem tej choroby i przeprowadzających nawet wielogodzinne skomplikowane zabiegi także w asyście robota da vinci

działanie morwy białej
Siostra

Re: USG

Post autor: Siostra »

Mikroiniekcja plemnika do komórki jajowej jest również rekomendowana w przypadkach, gdy konieczne jest wykorzystanie zamrożonego nasienia lub nasienia pozyskanego bezpośrednio z jąder. Metoda ICSI pozwala na maksymalne wykorzystanie dostępnych plemników, co jest szczególnie ważne w przypadkach ograniczonej ich ilości. Dzięki tej technice, nawet bardzo mała liczba plemników może zostać wykorzystana do zapłodnienia. Pełny opis procedury oraz warunki jej zastosowania są dostępne na stronie https://www.novum.com.pl/leczenie-niepl ... owej-icsi/ co jest pomocne dla par zmagających się z konkretnymi problemami płodnościowymi.
ODPOWIEDZ