Walka z wilgocią

Wszystko, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Pasożyt
Posty: 48
Rejestracja: 13 sie 2019, 18:09

Walka z wilgocią

Post autor: Pasożyt »

Niestety ale w moim mieszkaniu unosi się bardzo nieprzyjemny zapach stęchlizny i pleśni. Zastanawiam się czy nie jest to wina zbyt dużej wilgoci. Potrzebne mi osuszanie mieszkań Warszawa.Moze możecie mi kogoś polecić?
Awatar użytkownika
bajder
Posty: 27
Rejestracja: 31 lip 2019, 12:39

Re: Walka z wilgocią

Post autor: bajder »

A nie masz grzyba gdzies na ścianie? Warto sie temu przyjzec.. u nas wystarczylo zakupienie oczyszczacza powietrza. Wybralam Coway Storm i jestem z niego w pelni usatysfakcjonowana. Banalnie prosty w obsludze, cichutki i fajnie wygląda. Do tego ma dobry filtr, certyfikat ECARF i 5 lat gwarancji :)
Awatar użytkownika
juri8200
Posty: 87
Rejestracja: 17 sty 2020, 15:56

Re: Walka z wilgocią

Post autor: juri8200 »

Ja mogę dodać od siebie, że po takim zalaniu gdzieś może osadzić się wilgoć i mogę pojawić się takie problemy jak grzyby czy pleśń. Z tego co wiem na takie problemy może zaradzić coś firma https://optimal-osuszanie.pl/ która jest firmą osuszającą Warszawa. Jeśli chcecie sprawdzić, w jaki sposób działają, więc decydujcie!

ug wadowice górne
Kąnir

Re: Walka z wilgocią

Post autor: Kąnir »

Problem z wilgocią pojawił się u mnie w mieszkaniu po tym jak pękła mi jakaś rurka w łazience i zanim zdążyłam zakręcić wodę, to miałam zalane pół mieszkania. Oczywiście zebrałam tyle wody ile się dało, ale część już zdążyła wlecieć pod panele i po jakimś czasie na ścianach przy podłodze zauważyłam wilgoć. Zaczęłam szukać sposobu jak bez użycia silnej chemii można się tego pozbyć. Trafiłam na artykuł o silkażelu, czyli o pochłaniaczu wilgoci w granulkach https://www.pochlaniacz-wilgoci.pl. Pięknie wszystko osuszył, ścianę pomalowałam i problem więcej się nie pojawił.
Kamciu

Re: Walka z wilgocią

Post autor: Kamciu »

Usługi osuszania, jakie oferuje https://osuszanie24.com/ są nieocenione w przypadku zalania, gdyż pozwalają na szybką reakcję i minimalizację szkód. Profesjonalne osuszanie jest kluczowe dla ochrony wartości nieruchomości i jej długotrwałej użyteczności.
ODPOWIEDZ