Własny magazyn

Wszystko, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Viki
Posty: 302
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:30

Własny magazyn

Post autor: Viki »

Witajcie,
czy są tutaj jakieś osoby, które prowadzą własny magazyn? Jeśli tak, to napiszcie mi proszę, gdzie kupowaliście potrzebne w takim miejscu oznaczenia?Ja póki co znalazłam bardzo fajne informacyjne taśmy antypoślizgowe na posadzkę na stronie https://www.maes.com.pl/kategoria/18/ta ... poslizgowe. Ich dużym plusem jest to, że są one bardzo odporne i wytrzymałe, więc nawet praca wózków widłowych nie powinna ich zniszczyć ;) A Wy gdzie zaopatrujecie się w tego typu rzeczy ?
Awatar użytkownika
marcinm22
Posty: 3
Rejestracja: 04 lip 2019, 13:26

Re: Własny magazyn

Post autor: marcinm22 »

Warto zapamiętać tą propozycję. Nigdy nie wiadomo kiedy to się przyda.

pakowne meble do pokoju
Nic tak nie świadczy o charakterze człowieka, jak jego pociąg do inteligencji.
Awatar użytkownika
Lalula
Posty: 36
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:56

Re: Własny magazyn

Post autor: Lalula »

Oznaczenia BHP, odpowiednie oklejenie pionowe, poziome magazynu jest wręcz obowiązkowe. Trzeba koniecznie w tym temacie się rozeznać. Co do stawiania magazynu to jest jeszcze sporo rzeczy, które będziecie mieli na głowie. Myślę, że tu oferta firmy Gizo https://gizo.pl/ także was zainteresuje. W tym miejscu znajdziecie spory wybór maszyn budowlanych, proponują tu także wózki widłowe na wynajem, także i na sprzedaż. Możecie tu także liczyć na profesjonalny serwis wraz z naprawami na miejscu pracy maszyny.
Awatar użytkownika
Wiajpi
Posty: 27
Rejestracja: 27 wrz 2019, 7:30

Re: Własny magazyn

Post autor: Wiajpi »

Taki magazyn warto jest wybudować na własną rękę, bo można na tym całkiem dobrze wyjść. Dzisiaj budownictwo przemysłowe stoi na całkiem dobrym poziomie, więc w zasadzie postawienie magazynu od podstaw nie powinno stanowić większego kłopotu.

;)
Awatar użytkownika
Pawlina
Posty: 9
Rejestracja: 07 paź 2019, 22:17

Re: Własny magazyn

Post autor: Pawlina »

Rzeczywiście tu wyposażenie magazynowe będzie bardzo ważnym czynnikiem. Powinniście postawić na solidne meble, także i urządzenia magazynowe. Tu także może przydać się wam oferta od https://sklep.grala.com.pl/arkusze-celo ... 00szt.html Sklep Grala zaopatruje firmy w solidne opakowania foliowe. W magazynach na pewno też tego typu produkty wam się przydadzą. Wiele produktów składowanych w magazynach trzeba będzie dobrze zapakować.
Awatar użytkownika
wiemzewiesz
Posty: 166
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:45

Re: Własny magazyn

Post autor: wiemzewiesz »

Moim zdaniem, jeżeli chodzi o wózki widłowe to bardzo dobrą i przede wszystkim profesjonalną oraz rzetelną firmą jest https://www.agforklift.pl/gliwice/ gdzie znajdziecie w sumie wszystko, czego potrzebujecie. Wynajem, sprzedaż, serwis wózków. Czego można chcieć więcej? Naprawdę wszystkim wam polecam w wolnym czasie sprawdzić ich ofertę, spoko opcja.
Awatar użytkownika
Noris
Posty: 41
Rejestracja: 16 wrz 2019, 22:16

Re: Własny magazyn

Post autor: Noris »

Jeśli będziecie potrzebowali również wysokiej jakości opakowań kartonowych do wysyłek itd. to ze swojej strony mogę podrzucić Wam jeszcze świetnego producenta https://www.amtkartony.pl/ u którego znajdziecie szeroki wybór opakowań różnego typu i do tego będziecie mogli liczyć na fachowe wsparcie obsługi oraz sprawną realizację, dzięki czemu każdy z procesów wysyłki u Was będzie sprawny i jednocześnie bezpieczny dla klienta.
Awatar użytkownika
żabcia
Posty: 40
Rejestracja: 23 sie 2019, 16:11

Re: Własny magazyn

Post autor: żabcia »

Kosz budowy takiego magazynu nie jest wcale taki niski, a co jak przestrzeni będzie jednak za mało? Wydaje mi się, że chociaż na początek warto byłoby wynająć na jakiś czas przestrzeń magazynową i sprawdzicie jak to wszystko wygląda w praktyce. Z tego co widziałam firma Ejko https://ejko.com.pl/ oferuje takie opcje jak magazynowanie krótkoterminowe i długoterminowe. Można byłoby z takiego rozwiązania skorzystać.
Awatar użytkownika
Roksenn
Posty: 11
Rejestracja: 30 sty 2020, 19:01

Re: Własny magazyn

Post autor: Roksenn »

Jeżeli chodzi o prowadzenie biznesu to z pewnością powinnaś zainteresować się również dziedziną jaką jest BHP na stronach takich jak na przykład https://blog-glovex.pl/ znajdziesz bardzo dużo przydatnej wiedzy która z pewnościa Ci się przyda podczas prowadzenia firmy w naszym kraju. Im większa wiedza tym mniejsze ryzyko wypadku.
Awatar użytkownika
Markiz De Sade
Posty: 89
Rejestracja: 13 wrz 2019, 12:39

Re: Własny magazyn

Post autor: Markiz De Sade »

W magazynie przydaje się wiele rzeczy, np pojemniki magazynowe. Dzięki nim można łatwo i szybko przechowywać i transportować określone elementy i komponenty znajdujące się na magazynie.
Awatar użytkownika
Romek1
Posty: 95
Rejestracja: 21 paź 2019, 10:40

Re: Własny magazyn

Post autor: Romek1 »

Jasna sprawa, dzisiaj jest to jak najbardziej możliwe. Musicie dobrze zastanowić się nad tym, w jakim kierunku chcecie pójść z tym tematem. Dzięki wykorzystaniu narzędzi w stylu https://www.lubritech.com.pl/przedluzki-do-widel/ będziecie w stanie racjonalnie wykorzystać potencjał całego magazynu. Warto o tym wiedzieć i z tego skorzystać.
Awatar użytkownika
anulka30
Posty: 24
Rejestracja: 25 lut 2020, 18:16

Re: Własny magazyn

Post autor: anulka30 »

Jak mowa o własnym magazynie to warto tutaj pomyśleć o cynkowaniu ogniowym. Czytałam o tym dużo na https://www.metaltech.pl/zabezpieczenia ... e-ogniowe/ . Myślę, że wart o takim czymś pomyśleć od razu lub o cynkowaniu galwanicznym bo, to proces, który charakteryzuje zastosowanie procesu elektrolizy – w jego przypadku źródłem niezbędnego napięcia jest prąd elektryczny.
Awatar użytkownika
sylvana
Posty: 71
Rejestracja: 26 lut 2020, 17:23

Re: Własny magazyn

Post autor: sylvana »

Miałam ostatnio problem na magazynie jak zawaliły mi się dwa regały. Na szczęście z pomocą przyszła strona https://www.e-regaly.pl/ która bardzo dużo osób polecało w innych wątkach. Dzięki temu że była możliwość dopasowania regału pod wymiar mogłam bez problemu domówić 2 brakujące sztuki
Awatar użytkownika
jaimojlolo
Posty: 98
Rejestracja: 18 lut 2020, 19:00

Re: Własny magazyn

Post autor: jaimojlolo »

Wiele jest tu rzeczy niezrozumiałych, przynajmniej dla mnie, ale z przepisami BHP nie wygracie. Trzeba zadbać o wszystko, co jest napisane w przepisach i tyle. Sprawdźcie sobie może tu : https://sektorbhp.pl/pl/c/Ochrona-glowy-i-twarzy/52 co proponuje ten sklep internetowy. Znajdziecie tam spory wybór ochronnych nakryć głowy. Dajcie znać, czy znacie ten sklep :)
Awatar użytkownika
redaktor
Posty: 188
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:15

Re: Własny magazyn

Post autor: redaktor »

Ja jestem zdania, że właśnie w takich miejscach jak magazyny warto zadbać o bezpieczną nawierzchnię. U mnie w hali bez większego problemu rozłożone są w niektórych miejscach maty gumowe https://www.alumatex.pl/produkty/maty-gumowe/ i jestem zdania, że jest to bardzo dobre rozwiązanie.
Awatar użytkownika
sylvana
Posty: 71
Rejestracja: 26 lut 2020, 17:23

Re: Własny magazyn

Post autor: sylvana »

Podobno zaopatrzenie czy budowa magazynu jest dość trudna, zwłaszcza jeśli chodzi o dobór materiałów. Ja jak robiłam swój mały magazyn przy domu to zamawiałam z tego sklepu https://www.regaly.biz/pol_m_Regaly-metalowe-1731.html. Mają tam bardzo bogaty asortyment jeśli chodzi o tego typu konstrukcje.
Grześ

Re: Własny magazyn

Post autor: Grześ »

Ja uważam że najlepiej w większych sprawdzają się kosze siatkowe, trwałe, pojemne, no chyba że masz coś sypkiego, to wtedy lepiej coś z pełną ścianką. Fajnie że można je dowolnie ustawić czy konfifurować.
banik

Re: Własny magazyn

Post autor: banik »

znaki ochrony ppoż w magazynie są kluczowym elementem utrzymania bezpiecznego środowiska. Ponieważ przepisy stale się zmieniają, ważne jest, aby upewnić się, że znaki są regularnie sprawdzane i aktualizowane. Pomoże to nie tylko zapewnić zgodność z przepisami, ale może również zapobiec potencjalnie niszczycielskim pożarom.
Edziu

Re: Własny magazyn

Post autor: Edziu »

Wybór magazynu, który oferuje również usługi pakowania i rozpakowywania, może znacznie usprawnić proces przeprowadzki. Oferty magazynów z takimi dodatkowymi usługami są dostępne na stronie https://tsl-biznes.pl/wokol-branzy/gdzi ... wynajecia/ i tego rodzaju usługi pozwalają na szybsze przygotowanie i organizację przestrzeni w nowej lokalizacji.
ODPOWIEDZ