włosy

Wszystko, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Adaś91

włosy

Post autor: Adaś91 »

Witam, wiecie może jak wzmocnić włosy? Nie mam pojęcia jakie są sposoby na wzmocnienie włosów, więc może ktoś z Was powie mi coś więcej na ten temat? Będę naprawdę wdzięczny za pomoc.
urśi

Re: włosy

Post autor: urśi »

o moje włosy dbam w Magii Blondu, mam sto procent zaufania do pani Danusi, wiem, że jak do niej pójdę to wyjdę zadowolona, nie mogę się doczekać kolejnej wizyty, oprócz włosów też na pewno zrobie sobie paznokcie u Darii, mają też od jakiegoś czasu taką usługę
mikła

Re: włosy

Post autor: mikła »

jak na co dzień układacie swoje włosy?? Kusi mnie zakup lokosuszarki, znalazłam fajny sprzęt z dobrymi opiniami - Babyliss Hydro Fusion. Ma jakąś specjalną technologię jonowo-plazmową, która sprawia, że włosy są gładsze i się nie puszą. Używaliście kiedyś takiego urzaądzenia? Myślicie,że sie sprawdzi do średniej dłuości włosów?

mydło syryjskie na trądzik
Kaśka

Re: włosy

Post autor: Kaśka »

urśi pisze: ↑21 kwie 2021, 20:13 o moje włosy dbam w Magii Blondu, mam sto procent zaufania do pani Danusi, wiem, że jak do niej pójdę to wyjdę zadowolona, nie mogę się doczekać kolejnej wizyty, oprócz włosów też na pewno zrobie sobie paznokcie u Darii, mają też od jakiegoś czasu taką usługę
Byłam juz u Darii na paznokciach przed lockdownem, super mi pazurki zrobiła, bardzo polecam :) A do fryzjera chodzę do Kingi, tej ciemniejszej i też jest super :)
Mała.Ania23

Re: włosy

Post autor: Mała.Ania23 »

Kaśka pisze: ↑30 kwie 2021, 0:05
urśi pisze: ↑21 kwie 2021, 20:13 o moje włosy dbam w Magii Blondu, mam sto procent zaufania do pani Danusi, wiem, że jak do niej pójdę to wyjdę zadowolona, nie mogę się doczekać kolejnej wizyty, oprócz włosów też na pewno zrobie sobie paznokcie u Darii, mają też od jakiegoś czasu taką usługę
Byłam juz u Darii na paznokciach przed lockdownem, super mi pazurki zrobiła, bardzo polecam :) A do fryzjera chodzę do Kingi, tej ciemniejszej i też jest super :)
Ja też polecam paznokcie u Pani Dari, fajnie i dokładnie robi, co do włosów to moimi akurat zajmuje się Pani Danusia i jestem bardzo zadowolona :-)
iśka19

Re: włosy

Post autor: iśka19 »

Mała.Ania23 pisze: ↑30 kwie 2021, 0:19
Kaśka pisze: ↑30 kwie 2021, 0:05
urśi pisze: ↑21 kwie 2021, 20:13 o moje włosy dbam w Magii Blondu, mam sto procent zaufania do pani Danusi, wiem, że jak do niej pójdę to wyjdę zadowolona, nie mogę się doczekać kolejnej wizyty, oprócz włosów też na pewno zrobie sobie paznokcie u Darii, mają też od jakiegoś czasu taką usługę
Byłam juz u Darii na paznokciach przed lockdownem, super mi pazurki zrobiła, bardzo polecam :) A do fryzjera chodzę do Kingi, tej ciemniejszej i też jest super :)
Ja też polecam paznokcie u Pani Dari, fajnie i dokładnie robi, co do włosów to moimi akurat zajmuje się Pani Danusia i jestem bardzo zadowolona :-)
Też jestem klientką Magii Blondu i to już dość długo. Nikomu innemu nie powierzę swoich włosów i paznokci. Pełna profeska i miła atmosfera :-)
Oluś89

Re: włosy

Post autor: Oluś89 »

Jeśli chodzi o włosy to nie wiem czy wiecie ale można je badać aby dowiedzieć się czy cierpimy na jakąś chorobe. Na stronie https://piotrturkowski.pl/blog/badania/ ... nie-wlosa/ znajdziecie sporo informacji na temat trichoskopi czyli na temat badania włosa.
patryśka

Re: włosy

Post autor: patryśka »

Mogę zaproponować ekstra kosmetyki koreańskie, które warto zamówić w https://skin79-sklep.pl/ . Bardzo ładnie nawilżają włosy, stają się bardziej błyszczące, nie puszą się, a dodatkowo również zamawiam tutaj świetne maseczki do twarzy, dzięki czemu jest mega oczyszczona.
Awatar użytkownika
kana
Posty: 115
Rejestracja: 10 lut 2020, 11:33

Re: włosy

Post autor: kana »

Nic przyjemnego jak włosy wypadają. Przede wszystkim trzeba znaleźć przyczynę takiego stanu rzeczy. Powiem wam, że ostatnio wiele osob, moich znajomych i nie tylko, poleca gabinet medycyny estetycznej gdzie zajmują się wypadanie włosów warszawa Podobno odpowiednio dobrane zabiegi mogą znacząco poprawić kondycję włosów.
żurawina

Re: włosy

Post autor: żurawina »

mikła pisze: ↑22 kwie 2021, 14:57 jak na co dzień układacie swoje włosy?? Kusi mnie zakup lokosuszarki, znalazłam fajny sprzęt z dobrymi opiniami - Babyliss Hydro Fusion. Ma jakąś specjalną technologię jonowo-plazmową, która sprawia, że włosy są gładsze i się nie puszą. Używaliście kiedyś takiego urzaądzenia? Myślicie,że sie sprawdzi do średniej dłuości włosów?
loko-suszarka to super opcja do układania włosów, sama mam włosy do ramion i właśnie takim urządzeniem robię sobie na co dzień fryzurę, mam sprzęt Babyliss, zresztą ich urządzeń mam kilka, są wytrzymałe i świetnej jakości
ODPOWIEDZ