Wybór konta dla studenta

Wszystko, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 43
Rejestracja: 04 lip 2019, 22:48

Wybór konta dla studenta

Post autor: kasiunia »

Czy trudno jest wybrać dobre konto dla studenta ?I tak i nie.Nie - bo oferta na rynku bankowym jest dość pokaźna i w zawiązku z tym trudno jest wybrać właściwe konto. Tak bo właśnie z pomocą przychodzi nam internet - a przeglądając ranking kont studenckich można dość szybko i bez wychodzenia z domu dokonać porównać kont w różnych bankach .Dzięki tym porównaniom łatwiej jest nam dokonać wyboru.
Awatar użytkownika
Rento
Posty: 4
Rejestracja: 24 sie 2019, 11:04

Re: Wybór konta dla studenta

Post autor: Rento »

Banki mają teraz bardzo rozbudową ofertę na konta dla młodych. Jak chcecie zobaczyć, to polecam https://konto-w-banku.pl/konto-mlodych/ Tak zebrane informacje na 1 stronie ułatwiają rozeznanie się w temacie.
Antoś

Re: Wybór konta dla studenta

Post autor: Antoś »

Zdecydowanie chciałbym Wam polecić stronę https://alebib.pl/ranking-kont-osobistych/, gdzie znajdziecie kilka artykułów na temat kont bankowych. Obecnie znajdziecie mnóstwo różnych ofert banków, dlatego warto przejrzec każdą ofertę i wybrać cos dla siebie.
Crataś

Re: Wybór konta dla studenta

Post autor: Crataś »

Od 13 lat mam mBank - dużo się zmieniło, ale nadal najchętniej korzystam z ich oferty. Aliora i PKO zamknęłam (dramat!) i Raiffeisen i eurobanku zamknelam karty. Bank pocztowy to jakiś dinozaur i mistrz robienia pod górę.

Ciekawa jest jeszcze konto bnp paribas promocja - na stronie jest opisane jakie warunki trzeba spełnić aby skorzystać z promocji. Takie kontao mozna sobie otworzyć przez internet.
ODPOWIEDZ