Wynajem drukarek

Wszystko, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
sabrnagleisvig
Posty: 28
Rejestracja: 14 lut 2020, 20:09

Wynajem drukarek

Post autor: sabrnagleisvig »

Hej zastanawiam się, aby wynająć drukarkę do firmy, jak myślicie? Warto czy nie? Drukujemy codziennie coś stad moje pytanie :)
Awatar użytkownika
Paweł
Posty: 30
Rejestracja: 22 lut 2020, 14:25

Re: Wynajem drukarek

Post autor: Paweł »

Jeśli drukujecie codziennie to może lepiej byłoby kupić?
Awatar użytkownika
nazgul
Posty: 44
Rejestracja: 25 lut 2020, 17:28

Re: Wynajem drukarek

Post autor: nazgul »

Taki wynajem drukarek jest naprawdę rewelacyjny :) Oszczędza czas i pieniądze przede wszystkim i nerwy, jak czegoś braknie, papieru tuszu, to dowozi przede wszystkim ekipa, a my nic nie musimy kupować więc naprawdę spoko opcja. Ja orzytam regularnie z wynajmu u https://ale.pl/content/59-dzierzawa-i-wynajem-drukarek fajna opcja, zwłaszcza jak na co dzień drukujecie sporo papierów :)
Awatar użytkownika
patryckrozgwiazda
Posty: 16
Rejestracja: 26 lut 2020, 10:15

Re: Wynajem drukarek

Post autor: patryckrozgwiazda »

nazgul pisze: ↑25 lut 2020, 17:39 Taki wynajem drukarek jest naprawdę rewelacyjny :) Oszczędza czas i pieniądze przede wszystkim i nerwy, jak czegoś braknie, papieru tuszu, to dowozi przede wszystkim ekipa, a my nic nie musimy kupować więc naprawdę spoko opcja. Ja orzytam regularnie z wynajmu u https://ale.pl/content/59-dzierzawa-i-wynajem-drukarek fajna opcja, zwłaszcza jak na co dzień drukujecie sporo papierów :)
Coś mi się wydaje, ze w mojej małej firmie może nie miałoby to rezultatu, ale w firmie mojego teścia, gdzie już ma 10 osób to tak, podsunę mu pomysł, bo dość meczą się ze swoją stara drukarką :)
Awatar użytkownika
białywilk
Posty: 15
Rejestracja: 29 lut 2020, 23:34

Re: Wynajem drukarek

Post autor: białywilk »

No to przecież powiedz teściowi, żeby się nie męczył, nie ma nic gorszego niz stary zuzyty sprzęt, najlepiej więc od razu tam zadzwonić i spytać co i jak. Z tego co się orientuję to akurat ta firma ma tak, że zabierają wasza starą drukarkę totalnie gratis, a nową do wynajmu po prostu wymieniają i już.
Awatar użytkownika
sarenka
Posty: 13
Rejestracja: 02 mar 2020, 7:55

Re: Wynajem drukarek

Post autor: sarenka »

Dokładnie, przecież po co się ma stresować czy coś. Najlepiej od razu podrzuci mu stronkę https://ale.pl/content/59-dzierzawa-i-wynajem-drukarek i niech widzi gdzie takie fajne i konkretne rzeczy można załatwić. Moi rodzice tez mają firmęi własnie im w tej materii pomogłam bo sporo drukują.
ODPOWIEDZ