zajęcia rehabilitacyjne

Wszystko, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Hermenegilda_75
Posty: 1
Rejestracja: 09 lip 2022, 6:59

zajęcia rehabilitacyjne

Post autor: Hermenegilda_75 »

Szukam dobrego, fajnego domu opieki dla moich rodziców. Oboje chcą iść do takiego domu, zależy im jednak żeby były w nim zajęcia rehabilitacyjne, ćwiczenia, jakieś aktywności fizyczne. Chcą mieć dobrą opiekę, ale jednocześnie nie czuć się jak zupełni staruszkowie. Możecie mi polecić taki dom? Znacie takie miejsce, któe spełni oczekiwania moich rodziców?
muzia

Re: zajęcia rehabilitacyjne

Post autor: muzia »

Najprościej jest zrehabilitować kończynę dolną, bo ona nie wykonuje tak dużo, jak kończyny górne. A wiadomo, że to również jest ważne, by móc w pełni korzystać z ciała. Dlatego takie https://www.modelmed.pl/rehabilitacja-reki/ miejsca warto odwiedzać, by leczyć się u najbardziej doświadczonych specjalistów medycznych.
Awatar użytkownika
kana
Posty: 115
Rejestracja: 10 lut 2020, 11:33

Re: zajęcia rehabilitacyjne

Post autor: kana »

Jeśli chodzi o ich ofertę rehabilitacyjną i fizjoterapeutyczną, to szczerze przyznam, że warto wybrać się do tej placówki w Krakowie http://rehapro.com.pl . Oferują naprawdę szeroki zakres zajęć i rozsądne ceny i muszę przyznać, że byłem zszokowany ich ofertą. Warto wziąć pod uwagę, jeśli zależy nam na sprawnej i przede wszystkim skutecznej rehabilitacji.
pestkaa

Re: zajęcia rehabilitacyjne

Post autor: pestkaa »

A czy ktoś z was może tutaj https://rent-med.pl/kategoria/schodolazy robił już zakupy? Tak pytam, ponieważ zastanawiam się nad tym czy u nich właśnie kupić sprzęty rehabilitacyjne? Potrzebowałabym kupić nawet schodołazy i inne rzeczy. Czy polecacie dokonać zakupu u nich?
ODPOWIEDZ