Zaproszenia ślubne

Wszystko, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
podgladacz
Posty: 17
Rejestracja: 17 lip 2019, 20:01

Zaproszenia ślubne

Post autor: podgladacz »

Wydaje się, ze zaproszenia ślubne to takie niby nic a jednak warto przywiązać do nich jakąś uwagę. Widziałam, ze tutaj https://www.extrema.com.pl/6,zaproszenia-slubne.html mają bardzo łądne ślubne zaproszenia.Jestem na etapie wyboru odpowiednich zaproszeń i cały czas się zastanawiam czy wybrać jakiś jeden motyw przewodni, który będzie się powtarzał przez cały ślub czy coś nie pasujące totalnie do reszty
Viki
Posty: 302
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:30

Re: Zaproszenia ślubne

Post autor: Viki »

Zarówno bardzo ładne zaproszenia, jak i dekoracje na ślub, możecie zamówić na przykład w sklepie internetowym happenings.pl. Wybór jest tam naprawdę bardzo szeroki, wiec warto się rozejrzeć ;) A robienie takich zakupów on-line pozwoli Wam zaoszczędzić mnóstwo czasu i nerwów przed ślubem ;)
Awatar użytkownika
żabcia
Posty: 40
Rejestracja: 23 sie 2019, 16:11

Re: Zaproszenia ślubne

Post autor: żabcia »

O fajnie. Chętnie sobie je przeglądnę, ponieważ i u mnie zbliża się ten wyjątkowy dzień. Już zaczęłam przeglądać zaproszenia na ślub https://farrowdesign.pl i marzyć jak to wszystko będzie. Czas zabrać się już za końcówkę przygotowań.
Awatar użytkownika
helka
Posty: 27
Rejestracja: 10 paź 2019, 9:26

Re: Zaproszenia ślubne

Post autor: helka »

Zaproszenia ślubne, ale i wszelkie inne elementy dekoracyjne to możesz znaleźć na https://godanparty.pl/ . Bo myślę że także spodobają się Tobie znajdujące się tam balony czy superowe konfetti w kształcie płatków róż
Miśka83

Re: Zaproszenia ślubne

Post autor: Miśka83 »

Masz rację, że nie tylko zaproszenia są ważne. Inne elementy dekoracyjne również. Na szczęście oferta firm jest w tym zakresie szeroka. Przydadzą się np. takie https://lilyzaproszenia.pl/winietki-slubne-bff winietki, menu weselne, rozkłady stołów itp. Dobrze jeśli stylistyka tych wszystkich elementów jest taka sama.
ODPOWIEDZ