Gdzie kupić płytki?

Wszystko o zakupach. Wysokiej jakości kosmetyki, najlepsza kawa, porządne sklepy z odzieżą.
Banka

Gdzie kupić płytki?

Post autor: Banka »

W zeszłym roku odziedziczyłam dość wiekowy już dom po mojej prababci. Nie da się ukryć, że koszt remontu takiego domu jest naprawdę ogromny, a mam wrażenie, że jeszcze sporo wydatków przed nami :) Dlatego szukam oszczędności, gdzie tylko się da. Może ktoś z Was podpowie, gdzie kupić płytki kuchenne i łazienkowe w dobrej cenie?
Żdzisław

Re: Gdzie kupić płytki?

Post autor: Żdzisław »

Właśnie gdzie kupujecie płytki? Ja wolałbym zamówić je przez internet, ale zupełnie nie wiem skąd. Najbardziej chciałbym zakupić cegłę. Na ścianie łazienki będzie stara cegła. Oczywiście, gdy tylko uda mi się ją zakupić. Orientujecie się, gdzie mógłbym ją kupić i najlepiej z dowozem do domu i wniesieniem do mieszkania? Niestety nie miałbym jak odebrać, a żona w ciąży, więc nie może dźwigać. Pomożecie?
beżyna

Re: Gdzie kupić płytki?

Post autor: beżyna »

To bardzo dobre pytanie, ponieważ ja sama mam z tym problem. Płytki do łazienki i kuchni udało mi się kupić w Castoramie i to nawet w całkiem fajnej promocji. Chciałabym jeszcze zakupić ceglane płytki do sypialni. Gdzie takie dostane, oczywiście w przystępnej cenie. A i oczywiście jakie fugi do cegły powinnam zakupić i czy dostane je tam gdzie cegiełki?
ODPOWIEDZ