Gdzie kupujecie leki?

Wszystko o zakupach. Wysokiej jakości kosmetyki, najlepsza kawa, porządne sklepy z odzieżą.
Awatar użytkownika
Luszka
Posty: 10
Rejestracja: 11 kwie 2019, 12:38

Gdzie kupujecie leki?

Post autor: Luszka »

Bardzo gorąco zachęcam do zapoznania się z ofertą apteka-leki.pl. Zakupisz w niej najlepsze maski, odżywki, balsamy, olejki, leki, suplementy, maści, kremy. Serdecznie polecam gdyż są bardzo wysokiej jakości.
Awatar użytkownika
Kolettka
Posty: 39
Rejestracja: 18 wrz 2019, 20:37

Re: Gdzie kupujecie leki?

Post autor: Kolettka »

Ja kupuje leki normalnie tradycyjnie w aptece ;) Nie miałam okazji kupować przez internet. Ostatnio kupowałam też maść erytromycynę , maść oczną na zapalenie spojówek u mojej córki. Pani dr Monika Dzięgielewska przepisała tą maść
gińka

Re: Gdzie kupujecie leki?

Post autor: gińka »

ja też albo apteki albo sklepy zielarskie. no albo w sklepie internetowym producenta Pharmovit bo lubię ich produkty. mają czysty skład, są bezpieczne i skuteczne :)

schronisko dla psów stary sącz
Byśka

Re: Gdzie kupujecie leki?

Post autor: Byśka »

Tradycyjnie, w aptece. Mam blisko do apteki DOZ. Teraz warto też namówić swoich dziadków, rodziców powyżej 60 roku życia, żeby kupowali teraz swoje leki właśnie u nich, bo mogą zaoszczędzić 20% - jeśli zrobią to w godzinach od 8 do 12.
Awatar użytkownika
sarenka
Posty: 13
Rejestracja: 02 mar 2020, 7:55

Re: Gdzie kupujecie leki?

Post autor: sarenka »

a odzywki białkowe ? Bo ja ostatnio kupuję na sklepie https://7-nutrition.com/ maja naprawde fajne produkty i wysokiej jakości :) Aż własnie chce się już cwiczyc.
Mańka

Re: Gdzie kupujecie leki?

Post autor: Mańka »

Byśka pisze: ↑21 paź 2020, 2:24 Tradycyjnie, w aptece. Mam blisko do apteki DOZ. Teraz warto też namówić swoich dziadków, rodziców powyżej 60 roku życia, żeby kupowali teraz swoje leki właśnie u nich, bo mogą zaoszczędzić 20% - jeśli zrobią to w godzinach od 8 do 12.
No właśnie wielki plus dla DOZu za tę akcję zniżkową dla seniorów. No i za to, że pomimo tego, że godziny dla seniorów już nie obowiązują, to zniżka w dozie jak najbardziej - nadal aktualna :)
werkaa23ć

Re: Gdzie kupujecie leki?

Post autor: werkaa23ć »

Ja najczęściej kupuje suplementy diety i robię to w Natural Pharmaceuticals . Uważam, że mają naprawdę fajne produkty, bo czuje się znacznie lepiej. Przeszłam na dietę, więc chcąc nie chcąc nie dostarczałam wszystkich niezbędnych składników do mojego organizmu, ale właśnie dzięki suplementom udało mi się wyjść na prostą
ODPOWIEDZ