Kupno wózka dla dziecka

Wszystko o zakupach. Wysokiej jakości kosmetyki, najlepsza kawa, porządne sklepy z odzieżą.
Awatar użytkownika
Krzysztofa83
Posty: 14
Rejestracja: 23 cze 2019, 10:02

Kupno wózka dla dziecka

Post autor: Krzysztofa83 »

Kupno odpowiedniego wózka dla dziecka to nie taka łatwa sprawa. Wraz z mężem rozważamy między modelem Cybex Mios a Cybex Priam. Macie jakieś opinie na ich temat?
Awatar użytkownika
tybita-60
Posty: 13
Rejestracja: 25 cze 2019, 5:47

Re: Kupno wózka dla dziecka

Post autor: tybita-60 »

Osobiście jestem bardzo zadowolona z wózka Cybex Mios. Kupiłam taki w sklepie https://umalucha.pl/ i naprawdę było warto. Bardzo gorąco polecam każdemu. Wyjątkowy design, ogromna funkcjonalność i lekkość - wózek ważny zaledwie 9kg.

thorn lighting cennik
Awatar użytkownika
beatrycja-60
Posty: 6
Rejestracja: 30 mar 2019, 23:30

Re: Kupno wózka dla dziecka

Post autor: beatrycja-60 »

Również jestem zakochana w wózkach od firmy Cybex. Szczególnie w modelu https://umalucha.pl/produkt/e-priam-cybex-wozek-4w1-gleboko-spacerowy-fashion-collection-cloud-z-0-13-kg-fashion-baza-base-z-kolory-epriam-e-priam. Sprawdź koniecznie jeśli zależy Ci na wysokiej funkcjonalności.
Awatar użytkownika
sabrnagleisvig
Posty: 28
Rejestracja: 14 lut 2020, 20:09

Re: Kupno wózka dla dziecka

Post autor: sabrnagleisvig »

my na razie jakmamy takeigo maluszka, to kupilismy nosidełko kinder hop, jest zdecydowanie wygodniejsze i do tego naprawdę z przyjemnością się chodzi na spacer z takim maluchem, mamy model basic wiec przeznaczony na spacerki :)
Awatar użytkownika
jackowa
Posty: 53
Rejestracja: 27 sie 2019, 10:44

Re: Kupno wózka dla dziecka

Post autor: jackowa »

Też je mam ale jednak w większości na spacerach maluch spędza w wózku, lubi sobie pospać na spacerkach więc noszenie go w nosidełku nie miałoby sensu a mam x-landera x-cite, to lekki wózek i nie problemu żeby go zabierać ze sobą wszędzie, mieści się nawet w małym samochodzie
litka

Re: Kupno wózka dla dziecka

Post autor: litka »

Czasem wybór nie jest łatwy, w końcu tych wózków jest mnóstwo :) ja lubię nowoczesność dlatego postawiłam na AXO z Cavoe :) to wózek w teren, świetnie radzi sobie w lesie, na żwirówce czy na łące. Dobra amortyzacja i odpowiednie wyważenie robią swoje. Plus za nowoczesny design i umiarkowaną cenę :)

antyrama esselte
ODPOWIEDZ