Materiały budowlane

Wszystko o zakupach. Wysokiej jakości kosmetyki, najlepsza kawa, porządne sklepy z odzieżą.
Awatar użytkownika
danisław
Posty: 1
Rejestracja: 15 maja 2022, 18:39

Materiały budowlane

Post autor: danisław »

Potrzebuję Waszych poleceń - namiarów na sklepy/hurtownie materiałów budowlanych i nie muszą być to sklepy dla vipów, pomimo działu, w którym zadaję to pytanie. Czeka mnie generalny remont kuchni i łazienki, właśnie dlatego szukam materiałów w dobrych cenach. Poza płytkami, bo tutaj mam już wybrane Porcelanosa oxford natural w salonie łazienkowym Cerdesign.
kaka

Re: Materiały budowlane

Post autor: kaka »

Wiecie, tak sobie teraz myślę, że również może być wam przydatny namiar na firmę https://rastool.pl/pl/c/Krzyzyki-dystansowe/30 - tam znajdziecie bardzo dobre narzędzia, jak i praktyczne artykuły takie jak innowacyjne krzyżyki czy inne rzeczy. Także warto też rzucić tam okiem.
aixa

Re: Materiały budowlane

Post autor: aixa »

W sumie to jestem pewna, że wszystko poszło tak do góry, że naprawdę można się za głowę złapać. I dodatkowo podpowiem Wam, że dla mnie na przykład pracownia, którą Wam niżej wymieniłam, ma patenty na oszczędności. Zobaczycie to na stronie: https://www.mgprojekt.com.pl/aktualnosci/dodatki-do-projektu-domu/ .
Biuro Architektoniczne MG Projekt 03-112 Warszawa ul. Uczniowska 14 (Białołęka) (na spotkania zapraszamy do nowego biura na ul. Uczniowskiej 13) tel. (22) 676 66 83, kom. 600 392 884 email: [email protected]
amniezjoa

Re: Materiały budowlane

Post autor: amniezjoa »

U mnie sporo jest rozwiązań i ja mam nadzieję, że coś ogarnę, ale jak już mamy co nieco powiedzieć, to na pewno to, że dulux farby lateksowe są dla mnie mocno skomplikowane i ja mam wrażenie, że bez żadnego ale można to wszystko dograć. Niech to się uda.
myhea

Re: Materiały budowlane

Post autor: myhea »

No dobrze, a zamawialiście kiedyś jakieś kruszywo na budowę? Dla mnie to jest zaskaskujące, że transport gruntu zanieczyszczonego nawet można zamówić. Do czasu, kiedy nie zaczęłam się tym interesować, w ogóle nie miałam pomysłów, jak to może działać i po co. A dziś mam ogromną świadomość tego, że to ma sens.
ODPOWIEDZ