Zakupy do łazienki

Wszystko o zakupach. Wysokiej jakości kosmetyki, najlepsza kawa, porządne sklepy z odzieżą.
Hańka

Zakupy do łazienki

Post autor: Hańka »

Gdzie kupujecie płytki i pozostałe wyposażenie łazienki? Szukam jak najtańszych możliwości, ale przy tym zależy mi, żeby jakość była dobra. No i trafiłam na stronę Cerdesign, znacie ten sklep z płytkami?
Miiśkaa

Re: Zakupy do łazienki

Post autor: Miiśkaa »

Jeśli szukasz najtańszych, to przygotuj się także na marną jakość. Nie ma co się oszukiwać w tej kwestii. Piękne i przede wszystkim solidne akcesoria do łazienek ma producent Hozze. Jego produkty możesz znaleźć w sklepie internetowym https://arenalazienek.pl/pl/producer/HOZZE/336. Powiem ci szczerze, że ostatnio wszystko zamawiam z dostawą do domu. Polubiłam tą opcję ;)
bogusława1

Re: Zakupy do łazienki

Post autor: bogusława1 »

Ja mam w łazience pralkę Electrolux Perfect Care i jestem z niej bardzo zadowolona. Pranie wychodzi z pralki pachnące i bez żadnych zagnieceń :) Na dodatek pralka sama ustala czas pracy. Dla mnie to rewelacyjne rozwiązanie i ogromna wygoda. Warto zainteresować się tymi sprzętami.
kłopot

Re: Zakupy do łazienki

Post autor: kłopot »

Odnośnie zakupu wanny idealnej - akrylowe są świetnie. Mi wpadły w oko te ze sklepu Świat Łazienek XXi w. Koszt jest różny, widziałam że można kupić już od 700 zł w jakiejś promocji. Modeli jest wiele, do wyboru do koloru :D Także wejdź sobie też na stronę tego sklepu.
marta547

Re: Zakupy do łazienki

Post autor: marta547 »

Jeżeli chodzi o pranie to ja korzystam najczęściej z kapsułek, ubrania po praniu zawsze czyste i pachnące. A zakupy wszystkich środków czystości robię zawsze na tej stornie https://sklepinco.pl/, gorąco Wam polecam, mają ogromny asortyment w bardzo przyjemnych cenach.
Kaśka81

Re: Zakupy do łazienki

Post autor: Kaśka81 »

Ja podczas ostatniego remontu mojej łazienki wyposażyłam ja w coś takiego jak toaleta z funkcją bidetu. Jest to bardzo praktyczne i nowoczesne urządzenie, które pozwala korzystanie z sedesu i bidetu w jednym. Urządzenie to jest popularne za granicą u nas dopiero zaczyna się rozpędzać!
pelre

Re: Zakupy do łazienki

Post autor: pelre »

Jeśli szukasz wskazówek dotyczących aranżacji łazienki, gorąco polecam zapoznanie się z artykułem zatytułowanym "Zalety i wady różnych typów wanien w kontekście układu łazienki" na stronie https://oltens.com/pl/blog/szczegoly/za ... u-lazienki. Ten pouczający artykuł zawiera wiele praktycznych porad i wskazówek dotyczących optymalizacji układu i wyposażenia łazienki, w tym różnych opcji wanien.
Katarzyna23

Re: Zakupy do łazienki

Post autor: Katarzyna23 »

Biała pościel zawsze wygląda elegancko https://firanybachowice.pl/137-biala-posciel. Czy ktoś może polecić sklepy lub marki oferujące wysokiej jakości białą pościel?
Mirek 21

Re: Zakupy do łazienki

Post autor: Mirek 21 »

Cześć! Potrzebuję nowych dywaników do łazienki o rozmiarze 50x70 cm https://firanybachowice.pl/267-dywaniki ... e-50x70-cm . Czy możecie polecić sklepy lub marki, które oferują praktyczne i stylowe dywaniki łazienkowe w tym rozmiarze?
ODPOWIEDZ